3000 TL altı monitör tavsiyesi

JustWatch123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba güzel işimi görecek monitör arıyorum FPS oyunları oynuyorum genellikle 3100 3200 TL olabilir maximum fiyat ne olur yardımcı olabilir misiniz? Piyasada çok var bu fiyata ama hangisi güzel pek bilmiyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Sorun yaratmaz ancak FreeSync kullanamazsın. Rekabetçi oyunlar oynuyorsun ve yırtılma gibi problemleri engelleyen FreeSync, GTX 10xx kartlardan itibaren kullanılabiliyor. Benim tavsiyem, bu kartı satıp en kötü ihtimal ikinci el bir 1060 veya 1050 Ti almandır.

Sorun yaratmaz ancak FreeSync kullanamazsın. Rekabetçi oyunlar oynuyorsun ve yırtılma gibi problemleri engelleyen FreeSync, GTX 10xx kartlardan itibaren kullanılabiliyor. Benim tavsiyem, bu kartı satıp en kötü ihtimal ikinci el bir 1060 veya 1050 Ti almandır.
Onları alacak nakit bulamam monitör almamda şart peki daha ucuz bütçeli güzel bir monitör onerirmisin yoksa ucuz bütçeli alacağına bunu almı dersin ?

Merhaba bende GTX 1050 i5 9300H olan laptopumu bağlatacak iyi bir monitör istiyorum ASUS'ya da LG sizce hangisini almalıyım ve sorun yaşamam değil mi Valorant oynuyorum da FPS gibi sorunlar.

Geri
Yukarı