3000 TL altı telefon önerileriniz

Bütçe
3000

haykokan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Çok uzun zamandır Redmi 5 Plus kullanıyorum, ondan önce de yine uzun süre boyunca ZenFone 2 kullanmıştım. Bu hafta yeni telefon almak istiyorum, böyle uzun ömürlü bir cihaz tavsiyesi istiyorum.
Maksimum 3000 TL verebileceğim bir telefon bakıyorum, bütçe artırmayacağım. Kamera ve batarya benim için en önemli faktör, bunun dışında da sadece -çok sık değil- Mobile Legends oynarım. Bu yüzden alacağım telefonun oyun performansıdır, PUBG testidir, kutu içinden kulaklık çıkmasıdır vs hiç mi hiç ilgilenmiyorum.
Şu ana kadar Realme 7 beğenmiştim fakat kamerası sebebiyle almayacağım. Redmi Note 9 Pro ve Redmi Note 9S beğendim fakat kullanıcı yorumları pek içimi açmadı. Yeni telefon alanlar ve bir süredir yeni nesil cihaz kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim. En iyisi POCO X3 NFC gibi duruyor. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdan birisi 9S kullandığını ve sürekli kamerasına toz kaçtığını, bu yüzden biraz daha ekleyip poco X3 almam gerektiğini söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Mantıklı hareket olur. Ben yaşamadım toz kaçma olayını ama X3 daha üstün.
Arayüzündeki sıkıntısı nedir?
MIUI bazen kasabiliyor, reklam var arayüzünde v.s. Çok dert edilecek bir şey değil bence.

Geri
Yukarı