3000 TL anneye alınacak telefon önerisi

Realme 7 Pro kesinlikle. Cihaz çok başarılı. Düzeltme fiyatı artmış cihazın en son 3000 civarındaydı.

Güzel cihazdı taa ki fiyatı artıncaya kadar. M51 her türlü daha mantıklı fiyatıyla.

Oppo reno 4 Lite olabilir. Kendim kullanıyorum memnunum. Bazı arkadaşlar sar değerinin sıkıntı yaşattığını söylüyor onu da hesaba katın.
(Bu arada ben 3K ya almıştım en son. Şu an fiyatını bilmiyorum biraz bakayım)

Güzel telefon ancak bütçe varken reno 4 alınması daha sağlıklı olur.

Oppo reno 4 mü yoksa realma 7 Pro mu?

Annesi kullanacağı için reno 4 daha iyi olur. Realme 7 Pro alınmaz. Fiyatı arttı. Yerine M51 daha mantıklı.

Kamera, tasarım ve hafiflik önemliyse Oppo reno 4, önemsizse Realme 7 Pro daha iyi bir seçim olacaktır.

Daha ucuza M51 varken Realme 7 Pro ne kadar mantıklı tartışılır.

Realme 7 Pro kesinlikle. Cihaz çok başarılı.

Hocam bende onu önerecektim size bir şey söyleyeceğim gelin beraber şaşıralım.
Realme 7 Pro 4000 TL'yi aşmış.

Oppo reno 4 Lite olabilir. Kendim kullanıyorum memnunum. Bazı arkadaşlar sar değerinin sıkıntı yaşattığını söylüyor onu da hesaba katın.

Hocam sar değerinden çok yonga seti sıkıntı.

Merhaba.

Anneme uzun süreli kullanabileceği bir telefon almak istiyorum fakat Apple telefon fiyatları bütçemi aştığı için Andorid'e yönelmek istiyorum. Hiç Android kullanmadığım için bir bilgim yok.

Donma olmaması ve birçok uygulamayı indirebilmesi gerekiyor. Kamerası o kadar önemli değil.

Bütçem 3000 TL, maksimum 3500 olabilir.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Bu nasıl?

Hocam A71 güzel bir cihazdır bana göre. Android 13'e kadar alacağını söyleniyor. Donanımı yeterli. Eğer Android 13 alamaması sıkıntı değil ise M51 alın bence. Kaba ve ağır bir cihaz bunu sıkıntı ederseniz A71 iyidir. Alternatif olarak reno 4'e de bakabilirsiniz tabii.(reno 4 de A71 de üzmez ama reno 4 daha iyi olur gibime geliyor)

Realme 7 Pro'ya da bakabilirsiniz, çok fazla kamera kullanmıyorsanız gayet memnun edecektir.

Hocam, konu sahibi bildiğim kadarıyla kamera çok çok önemli değil demiş ama Realme 7 Pro artık fiyat konusunda kafasına göre takılıyor sanırım.

Güzel cihazdı taa ki fiyatı artıncaya kadar. M51 her türlü daha mantıklı fiyatıyla.

Güzel telefon ancak bütçe varken reno 4 alınması daha sağlıklı olur.

Annesi kullanacağı için reno 4 daha iyi olur. Realme 7 Pro alınmaz. Fiyatı arttı. Yerine M51 daha mantıklı.

Daha ucuza M51 varken Realme 7 Pro ne kadar mantıklı tartışılır.
Stereo hoparlör, tasarım, hafiflik ve hızlı şarj olarak daha iyi. İşlemciler ise aynı sayılır. Fiyatı ciddi anlamda çok artmış, bütçe artırıp Samsung Galaxy A52 almak daha mantıklı.

Hocam, atılan yersiz bir mesaj yüzünden mesajlar gözünüze karışık görünüyor olabilir, kısaca toplayayım:

2800 liraya Realme 7 (öncelik işlemci)

3200 liraya Oppo Reno 4 lite (öncekine artısı ekranın amoled olması ve kamera)

3600 liraya M51 (öncekine artısı bataryası, ek olarak işlemci ve kamerasıyla alınır bir cihaz)

3600 liraya Oppo Reno 4 (öncekine artısı kamerası)

Stereo hoparlör, tasarım, hafiflik ve hızlı şarj olarak daha iyi. İşlemciler ise aynı sayılır. Fiyatı ciddi anlamda çok artmış, bütçe artırıp Samsung Galaxy A52 almak daha mantıklı.

Telefonu annesi kullanacağı için kaba ve ağır telefon alması pek iyi olmaz. Realme 7 Pro 4150 TL etmez etmemeli.

Dediğim gibi reno 4 anneniz için en ideal cihaz olacaktır.

Hocam, atılan yersiz bir mesaj yüzünden mesajlar gözünüze karışık görünüyor olabilir, kısaca toplayayım:

2800 liraya Realme 7 (öncelik işlemci)

3200 liraya Oppo Reno 4 lite (öncekine artısı ekranın amoled olması ve kamera)

3600 liraya M51 (öncekine artısı bataryası, ek olarak işlemci ve kamerasıyla alınır bir cihaz)

3600 liraya Oppo Reno 4 (öncekine artısı kamerası)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence Oppo Reno 4 Lite alınmaz. Onun yerine Realme 8 beklenebilir.

3500 3800 Gibi bir bütçem var kamera,hafiflik,incelik ve batarya benim için önemli ne almamı tavsiye ederseniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence Oppo reno 4 Lite alınmaz. Onun yerine Realme 8 beklenebilir.

Konu sahibide bombayı attı kaçtı🙂

Kibar olsun derse reno 4, batarya çok önemli ise M51 de düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı