3000 TL bandında telefon önerisi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu bir yakınımıza alacağız genelde sosyal medyada vakit geçiren birisidir bir de kamerası iyi olması lazım. Ona göre bu özelliklere sahip telefon önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonu bir yakınımıza alacağız genelde sosyal medyada vakit geçiren birisidir bir de kamerası iyi olması lazım. Ona göre bu özelliklere sahip telefon önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Aklıma çok bir şey gelmiyor Realme 7 bakın.

Hocam M31s alabilirsiniz veya @Shenzhenn hocamın dediği gibi Realme 8'i bekleyebilirsiniz ama kamerası hakkında pek bir fikrim yok.

Biraz araştırma yaptığımda Realme 7 ve M31s arasında kaldım gönlüm biraz daha M31s'e daha yakın. İkisi arasındaki farkları bilen varsa yazabilir mi?

Biraz araştırma yaptığımda Realme 7 ve M31s arasında kaldım gönlüm biraz daha M31S'e daha yakın. İkisi arasındaki farkları bilen varsa yazabilir mi?

M31S'in performansı çok düşük ve Realme 7'ye göre daha kısa ömürlü. Realme 7 çok daha iyi performans veriyor, daha uzun ömürlü ancak ekranı M31sden daha kötü, sosyal medyada gezmek isteyen bir kullanıcı için IPS LCD sinir bozucu olabilir. Kameraları hakkında net bir bilgim yok.

Realme 8 ise hem Realme 7 kadar performanslı hem de M31s gibi samoled bir ekrana sahip. Kamerası Realme 7 ile çok benzer.

Biraz araştırma yaptığımda Realme 7 ve M31s arasında kaldım gönlüm biraz daha M31s'e daha yakın. İkisi arasındaki farkları bilen varsa yazabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı