3000 TL Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Anwisdom

Hectopat
Merhaba,

3000 TL'ye kadar gürültü engellemesi keskin olan müziği en iyi şekilde iletebilecek kulak içi kulaklık arıyorum. AirPods Pro kullandım fakat kulağımdan düşüyordu 3 farklı boyuttaki tıpaları da denedim.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiser ürünlerini almanızı tavsiye etmem servisede bircom bakıyor satış yapılan siteyede defolu kulaklık yolluyorlar.

Sennheiser ürünlerini almanızı tavsiye etmem servisede bircom bakıyor satış yapılan siteyede defolu kulaklık yolluyorlar.
Dediğiniz kadar sorun yok, ayrıca sorun yaşayanlar da ürünlerini genel olarak değiştirebilmişler. Bu fiyata alınabilecek en iyilerden birini attım. Sıkıntı çıkarırsa da giderilebilir olur.
Sennheiser çoğu bakımdan daha iyi. İncelemelere de bakabilirsiniz. Ki daha da ucuz.

Dediğiniz kadar sorun yok, ayrıca sorun yaşayanlar da ürünlerini genel olarak değiştirebilmişler. Bu fiyata alınabilecek en iyilerden birini attım. Sıkıntı çıkarırsa da giderilebilir olur.

Sennheiser çoğu bakımdan daha iyi. İncelemelere de bakabilirsiniz. Ki daha da ucuz.

Dediğim kadar sorun var bizzat olarak deneyimledim. Elime 3 tane HD350BT 1 tane 458BT geçti hepsi sıkıntılıydı.
Hakem heyeti savunma istedikten sonra değişim yapacaklarını söylediler dolarda düşmüştü para iadesi aldım daha sonra HD 458 BT aldım onunda pedi deforme olmuş onu da iade ettim. Para iadesinde sıkıntı çıkartmıyorlar alıp deneyebilir iyice kontrol etsin.

Son düzenleme:
SONY WF-1000XM4.

Biraz büyük bir kasası var yalnız. Konfor sorunu olup olmayacağını iyi kestirmek gerekiyor. Küçük bir kulak yapınız varsa dikkat etmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı