3000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

zelkero

Femtopat
Daha fazla  
Yüksek ses ve bas için kulak üstü kulaklık Bluetooth önerisi istiyorum arkadaşlar.
Bütçe: 3000TL.
Kullandığım kulaklık JBL 500BT
Alıp ta beğenmediğim kulaklık Sony WH-1000xm4

Sony'yi neden beğenmedin?
Buradan bakabilirsin.

Sony'yi neden beğenmedin?
Buradan bakabilirsin.
Güzel ses ve net istiyor san güzel ben sporda bass ve yüksek ses istiyorum bana Uygun değil kulaklık
Xm4 ses ve özellikleri iyi ama yüksek ses ve bass okdar hissedemedim

Bassı çok diyorlar. Onu sevmedi iseniz Jabra Elite 85H var dengeli. Ama ANC vs özellikleri XM4 kadar iyi değil. XM4 sesini özelleştirebilirsiniz uygulamadan. İnternetten en dengeli kombinasyonu bulabilirsiniz.
Güzel ses ve net istiyor san güzel ben sporda bass ve yüksek ses istiyorum bana Uygun değil kulaklık
Xm4 ses ve özellikleri iyi ama yüksek ses ve bass okdar hissedemedim
Şey var bassı ondan da yüksek ama genel ses kalitesi biraz daha düşük. Sony XB910N

Bassı çok diyorlar. Onu sevmedi iseniz Jabra Elite 85H var dengeli. Ama ANC vs özellikleri XM4 kadar iyi değil. XM4 sesini özelleştirebilirsiniz uygulamadan. İnternetten en dengeli kombinasyonu bulabilirsiniz.

Şey var bassı ondan da yüksek ama genel ses kalitesi biraz daha düşük. Sony XB910N
Bunlara bakıcam birde bunu önerdiler Skullcandy S6CPW-M685 Crusher ANC

XB910N yok burada ama sanırım bunlar daha incelememişler. Çünkü başka yerlerde bassı çok yüksek diyorlardı. XM4'den de yüksek.
Crusher da güzel de XM4 daha iyi deniyor. XB910N bass olarak XM4'den de yüksek diyorlar.
Bunun bassı XB910N'den de çokmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Crusher Evo'da aşırı yüksek bass dışında bir şey yok ama. Ne ANC var ne Ambient Sound vs.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı