3000 TL bütçe ile ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
3000 TL

mehmet.akbaş

Decapat
Yer
Bursa
Arkadaşlar ekran kartı ile ilgili daha önce de konu açmıştım. Alacağım karta neredeyse karar verdim sayılır fakat sormak istediğim bir şey var.
Aşağıda vereceğim kartların arasında teknik olarak pek bir fark yok fakat fiyat olarak ciddi fark var. Ben fiyatından dolayı MSI MX modelini almayı düşünüyorum. Sizlerin bir fikri görüşü varsa almak isterim. Şimdiden teşekkürler...

1- MSI RADEON RX 5600 XT GAMING MX RX5600XT 6GB GDDR6 192bit AMD Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
2- ASUS RADEON ROG STRIX RX 5600 XT T6G GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
3- ASUS RADEON TUF 3 RX 5600 XT EVO GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatif olarak Gaming X modelini de düşünebilirsiniz. Soğutma performansı çok iyidir.

Evet bu da güzelmiş, benim anlayamadığım o 4000 TL civarında olan modeller ile aralarındaki fark. Teknik olarak bakıyorum pek bir fark yok gibi görünüyor hatta aynı birebir. Sadece ek fark 3 fan 2 fan farkı . Bildiğiniz farklı birşey varsa yazarsanız sevinirim

Evet bu da güzelmiş, benim anlayamadığım o 4000 TL civarında olan modeller ile aralarındaki fark. Teknik olarak bakıyorum pek bir fark yok gibi görünüyor hatta aynı birebir. Sadece ek fark 3 fan 2 fan farkı . Bildiğiniz farklı birşey varsa yazarsanız sevinirim

Gaming X serisi, bileşen kalitesi ve soğutma olarak efsanedir. Ekstraları:

- GPU, fabrika çıkışı overclock'lu.

- GPU sıcaklığı 60 dereye gelmeden fanlar çalışmaz. 60+'da otomatik çalışmaya başlar.

- Twin Frozr 7 soğutma sistemi, MNSI'In en iyi soğutmasıdır.

- Performanslı termal macun ve pad kullanır.

- AfterBurner yazılımı ile daha fazla overclock yapabilirsin.

Gaming X serisi, bileşen kalitesi ve soğutma olarak efsanedir. Ekstraları:

- GPU, fabrika çıkışı overclock'lu.

- GPU sıcaklığı 60 dereye gelmeden fanlar çalışmaz. 60+'da otomatik çalışmaya başlar.

- Twin Frozr 7 soğutma sistemi, MNSI'In en iyi soğutmasıdır.

- Performanslı termal macun ve pad kullanır.

- AfterBurner yazılımı ile daha fazla overclock yapabilirsin.
Ürün açıklamasında bu üründe de fanları 60 derece üzerine çıkınca dönüyormuş onu araştırdım. Tüm diğer özellikleri aynı gibi bilemedim..

Geri
Yukarı