3000 TL çalışmak için koltuk tavsiyesi

Bütçe
3000

Foxie

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming X570-PLUS(WI-FI) | Ryzen 7 5800X | Asus ROG Strix RTX 3080 10G LHR | Phanteks P500A DRGB | Corsair Force MP600 1TB SSD | Kioxia Exceria G2 1TB SSD | GSKILL RipjawsV 16x2 32GB 3200Mhz CL16 | Cooler Master G800 800W 80+ Gold | MSI MAG274QRF-QD 2K-165HZ 1ms 27" | Asus TUF Gaming VG259QR FHD - 165HZ 1MS 24.5" | Logitech MX Mechanical Mini | HyperX Pulsefire Raid | Logitech G733
Meslek
Game Developer
Evden çalışmak için alacağım, günde 6+ saat bilgisayar başındayım buna göre koltuk olmalı. Ofiste IKEA Jarvfjallet kullanıyordum, memnundum ama evden çalışmaya geçtiğim için yeni bir koltuk almam gerekiyor. Jarvfjallet stoklarda kalmamış ve en erken Haziran'da stoğa girecekmiş. Markus ise sözde 26 şubatta stoğa girecekti ama bir türlü girmedi, bende alternatif bakıyorum.

Mutlaka kumaş koltuk olmalı, mümkünse sırt kısmı fileli olsun, 186 boy 110 kilo ve geniş biriyim bu yüzden oturak kısmı da geniş olmalı. Markus ve Jarvfjallet ile yarışacak seviyede bir koltuk arıyorum.

Oyuncu koltuklarından pek emin değilim araba koltuğu tasarımı pek konforluymuş gibi gözükmüyor.

Bürosit sandalyeler gerçekten aşırı rahat oluyor. Fiyatlar biraz pahalı olabilir ama konfor gayet güzel.

Son düzenleme:
Ancak bu da ev kullanımı için fazlasıyla ideal:

Bürofis sandalyeler gerçekten aşırı rahat oluyor. Fiyatlar biraz pahalı olabilir ama konfor gayet güzel.

Hocam bürofis diye arattığımda bir şey bulamadım rica etsem link atabilir misiniz?

Oyuncu koltuğu kısmına hiç girme. Kolları kısıtlıyor ve 2 saattebir kalkıp egzersiz yapman gerekiyor.

Kolları nasıl kısıtlıyor anlamadım.

Ancak bu da ev kullanımı için fazlasıyla ideal:

İkisinin de oturma kısmının genişliğiyle alakalı net bilgilere ulaşamadım maalesef.

Ben bunları buldum, ama emin değilim pek güvenemiyorum nedense.

Kolları nasıl kısıtlıyor anlamadım.
Omuzlarınıza denk gelen bölgedeki kısımlar kısıtlıyor.
Özellikle de geniş omuzları olan insanların baya şikayet ettiğini duymuştum.
1646043809435.png

2 Yıldır xDrive kullanan birisi olarak xDrive'ı tavsiye ederim,

Hocam bu araba koltuğu şeklindeki tasarım rahatsız etmiyor mu? Sonuçta arabada savrulmamak için yapılmış bir tasarım.
Markus, globalde uzun süredir satılan ve sevilen bir ürün olduğu için sanırım onu bekleyeceğim.

Eğer Markus dışında bir sandalye alırsanız buraya yazar mısınız lütfen? Ben de Markus'u bekliyorum ama bir süre daha stoklara gelmeyecek gibi.

Hocam aradım sordum, 7 Mart diyorlar şimdi de.
Markus stoğa girmiş sipariş verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı