3000 TL çamaşır makinesi tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba.
Başlıkta belirttiğim gibi 3000 TL bütçe ile annemiz için bir çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz. Belirlediğim bir model var fakat bilgisiz ve tecrübesiz olduğum için yardım almaya karar verdim. Özelliklerinden çok fazla anlamadığım için araştırınca da pek bir şeye hakim olamadım açıkcası. Bütçemiz maddi sorunlardan dolayı kısıtlı üzerine çıkamayız anlayış göstermenizi bekliyorum.
Bu belirttiğim modelin iyi ve kötü yanları nelerdir alternatif olabilecek ürünler var mı her türlü tavsiye ve bilgi için şimdiden teşekkür ederim.
Bu model evimizin yakınında ki Samsung bayisinde 3500 TL fiyat ile satılıyor.

Samsung çamaşır makinesi kullanıyorum farklı bir model, bu yaz alalı 10 sene olmuş olacak daha 1 kere servis çağırmadık, arıza vermedi. Evde en çok memnun olduğum aletlerden birisi. Yeni alacak olsaydım o makineyi 3000 TL'ye alırdım açıkçası. Özellikleri de bayağı iyi.

Çok fazla yorum okudum ürün hakkında ne kadar kötüleyen varsa o kadar da öven var hani bu durum satın alınan aşağı yukarı birçok elektronik üründe geçerli zaten. Günümüz piyasasını hesaba katacak olursak bu fiyata alınacak ürün alternatifler de kısıtlı oluyor. İnşallah bir karara vardığımızda pişman olmayız. Konuyu sürekli takipteyim.

Merhaba.
Başlıkta belirttiğim gibi 3000 TL bütçe ile annemiz için bir çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz. Belirlediğim bir model var fakat bilgisiz ve tecrübesiz olduğum için yardım almaya karar verdim. Özelliklerinden çok fazla anlamadığım için araştırınca da pek bir şeye hakim olamadım açıkcası. Bütçemiz maddi sorunlardan dolayı kısıtlı üzerine çıkamayız anlayış göstermenizi bekliyorum.
Bu belirttiğim modelin iyi ve kötü yanları nelerdir alternatif olabilecek ürünler var mı her türlü tavsiye ve bilgi için şimdiden teşekkür ederim.
Bu model evimizin yakınında ki Samsung bayisinde 3500 TL fiyat ile satılıyor.

Biz bunu aldık 3300 TL'ye 2 3 ay önce şimdiki fiyata bakın ne kadar artmış

Samsung iyidir.

Geri
Yukarı