3000 TL civarı monitör önerisi

Bu nasıl bi ön yargı anlayamadım.Birçok kez VA panel monitör kullanma şansım oldu ve hiçbir sorunla karşılaşmadım, aksine ekran kalitesine hayran kaldım.Her VA panelde kesin ghosting yaşanacak iddiası garip açıkçası.
VA panel genelde şans işi değil, daha çok her VA panelde ghosting yaşanabileceğini her yerde söylüyorlar/söylüyoruz. IPS panelde de ghosting çıkabilir, buna çıkamaz demiyorum. Ama VA panelde olduğu kadar çıkmaz.
Önerdiğin Casper 200Hz ghosting,
Casper 200Hz ghosting.png

Burada gördüğün üzere bunlar rahatsız edici şeyler. Bir diğer VA panel Samsung G3 ghosting,
g3 ghosting.png
ghosting.png

Bunlarda oldukça rahatsız edici.
Bu da bir başka ASUS VG247Q1A VA panel ghosting testi,
ASUS VG247Q1A.png

Burada da oldukça fazla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada da birisi gölgelenme yaptığına dair video paylaşmış.
LG 24GN650-B IPS olarak ghosting testi,
LG ghosting.png

Ekstra ASUS VG247Q1A ile çokca önerilen ASUS VP249QGR IPS ghosting test,
ASUS VP249QGR.png

Ekstra oyun için istiyorsa kesinlikle IPS almalı/alınmalı.

@Gökberk Okçu monitor konularına bulasmayin siz. Bilginiz yok gibi gorunuyor. Attiginiz monitorun sadece ghosting degil, baska sorunlari da var.

Ustteki ASUS VP249QGR Excalibur modelden bin kat daha iyidir.

Samsung Odgsey G3 Öneririm Ben kullanıyorum Gayet Memnunum
Excalibur monitorden bir farki yok onun da.

Bir cop model daha, bu da kotu.

@Saint Lucia

Düşük bütçede monitör arayanların genelde sorduğu ve önerdiği monitörler bu konuda hiç değişmiyor.
Trendyol yorumlarını okuyup hayatında panel ve monitör bilgisi olmayan şahıslar forumda cirit atıyor.

Almak isteyen istediğini alır ve soru sormaz.

ASUS VP önerimdir. En düşük bütçede üzmeyecek monitördür. Diğer boş yorumlar alıcıyı ilgilendirir.

@Gökberk Okçu monitor konularına bulasmayin siz. Bilginiz yok gibi gorunuyor. Attiginiz monitorun sadece ghosting degil, baska sorunlari da var.

Ustteki ASUS VP249QGR Excalibur modelden bin kat daha iyidir.

Excalibur monitorden bir farki yok onun da.

Bir cop model daha, bu da kotu.

@Saint Lucia

Ya arkadaş kullandın mı tecrübe ettinmi neye dayanarak çöp diyorsun kendim kullanıyorum diye demiyorum ama neresi çöp? Ben bu zamana kadar bir sıkıntısını görmedim galiba sizde de var aynısından bu kadar emin konuşuyorsanız.

Ya arkadaş kullandın mı tecrübe ettinmi neye dayanarak çöp diyorsun kendim kullanıyorum diye demiyorum ama neresi çöp? Ben bu zamana kadar bir sıkıntısını görmedim galiba sizde de var aynısından bu kadar emin konuşuyorsanız.
@ikseroo'nun attigi bir gorsele baksana sen?

@Saint Lucia hocam...

Geri
Yukarı