3000 TL İ5 6500 sistem toplama

burakyildizz261

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_2016-08-25-11-11-23.png
Arkadaşlar, kuzenime bir sistem toplayacağım. O da amatör bende amatörüm. Bir sistem topladım ama emin değilim. Tavsiyeleriniz var mı?

Bütçe 2800 - 3000 TL

SSD'yi sonra alırsanız bu olabilir.
  • i5 6402p
  • B150M Pro-VDH
  • Kingston 16 GB 2133 Mhz
  • Gigabyte GTX 1060 G1/ MSI GTX 1060 Gaming X
  • WD 1TB Blue
  • Z3+ 600LE

Eki Görüntüle 182974 Arkadaşlar, kuzenime bir sistem toplayacağım. O da amatör bende amatörüm. Bir sistem topladım ama emin değilim. Tavsiyeleriniz var mı?

Bütçe 2800 - 3000 TL

SSD'yi Samsung Evo 120 Gb veya Corsair Force Le 120 Gb alınabilir.
Anakartı da MSI b150m Bazooka alınabilir.
Geri kalan sistem iyidir ben de böyle bir sistem oluşturmuştum fakat illa ki internet üzerinden alıcaksanız diğer sitelerden daha ucuza toplanabilir.

Arkadaşlar, kuzenime bir sistem toplayacağım. O da amatör bende amatörüm. Bir sistem topladım ama emin değilim. Tavsiyeleriniz var mı?

Bütçe 2800 - 3000 TL

Dostum sistemin gayet güzel olmuş fakat Z3 Plus eskidi artık.

Kasa olarak; Dark N10
PSU olarak: KCAS 600W Bronze

alırsan, gayet uzun ömürlü iyi bir sistem olacaktır.

sana ulaşacağım bir yer var mı? topladıgım sistemle ilgili sorular için. bu forumda özel mesaj göremedim

Merhaba, forumda konu açıp beni de etikerlerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

Etkilemek için @ işaretinin ardından IIMeteHanII yazmanız yeterli.

Hem benden daha bilgili abilerimiz ablalarımız da yardımcı olur, fikirlerde çokluk her zaman iyidir :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı