3000 TL ile ne zaman telefon alınmalı?

Merhabalar, telefon satın almayı düşünüyorum ama şu anlık idareten bir telefonum var, o yüzden satın almayı düşünmüyordum ama yılbaşından sonra her şeyin fiyatı çıkacakmış diyorlar. Sizce telefon hemen mi almalıyım yoksa birkaç ay sonra mı? Bütçem 3000 TL.
Hocam şu anda akıllı telefon bir ihtiyaç ama ekonomi krizi nedeniyle bence şu sıralar akıllı telefon alınmamalı. Eğer idare edebiliyorsanız tuşlu telefon alın. Geri kalan parayı ise dövize yatırın. Mutlaka bir akıllı telefon alacaksanız en yakın zamanda alın derim.

Hocam şu anda akıllı telefon bir ihtiyaç ama ekonomi krizi nedeniyle bence şu sıralar akıllı telefon alınmamalı. Eğer idare edebiliyorsanız tuşlu telefon alın. Geri kalan parayı ise dövize yatırın. Mutlaka bir akıllı telefon alacaksanız en yakın zamanda alın derim.
Hocam 7 yıllık telefonum var aslında pek ihtiyacım yok whattsap kullanıyorum sadece zaten ama bir arkadaşım şimdi tam zamanı almanın yoksa alamazsın deyince mantıklı geldi ekonomik krize girdik sanırım bundan sonra piyasalar ne olur bilmiyorum çok ikilemde kaldım yine de eyvallah hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı