3000 TL Intel i5 6500 R9 380 Sistem Toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim nasıl? Beni 5 Yıl rahat götürmesini düşünüyorum. Önerilerinize açığım :)
Alınacak.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarttan kısıp işlemciyi arttırmak ne kadar mantıklı acaba ? O anakartın 2 sene sonra iş yapmayacağı şimdiden belli B150M daha kaliteli bir anakart bu arada Ekran kartında sapphire yerine msi kullanmak daha mantıklı sapphire markasının birçok sorunu var. Öneriniz için teşekkürler. Bu arada sistemi nereden topladınız ?

Anakarttan kısıp işlemciyi arttırmak ne kadar mantıklı acaba ? O anakartın 2 sene sonra iş yapmayacağı şimdiden belli B150M daha kaliteli bir anakart bu arada Ekran kartında sapphire yerine msi kullanmak daha mantıklı sapphire markasının birçok sorunu var. Öneriniz için teşekkürler. Bu arada sistemi nereden topladınız ?

Sapphire nitro serisinde hiçbir sıkıntı yok. Rahatlıkla alabilirsin onun dışında sistem ideal göze batan bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sapphire markasının birçok sorunu var demeniz ile bir hiç olduğunuzu anladım. 2 sene sonra iş yapamayacakmış. Önceden hazır aldığımız bilgisayarlardakiler neden hala iş yapıyor?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı