3000 TL Kablosuz Mouse Önerisi

Fiyatını hak etmiyor demelerinin sebebi o fiyata hatta daha uyguna daha iyi performans veren ürünler olduğu için.
G Pro X Superlight'ın kötü olduğunu iddia eden kişilerin %90'ı sürü psikolojisiyle yorum yapıyor. Ben burada ürünü kendim kullandığımı ve memnun olduğumu söyledim. Benim düşüncem bu yönde. Viper V2 Pro ve G Pro X iki ürünü de deneyimledim. Bence şuan piyasanın en üst seviye ürünleri hangisinin daha iyi olduğunu söylemek zor.

Haklısınız şuan beklemek en mantıklı yol gibi gözüküyor. GamingGen sitesinden neden almazsınız bir sorun mu yaşadınız? Bende o
siteden bir ürün almayı planlıyordum.

DeathAdder V3 Pro hakkında çok bilgim olmasa da Ninjutso Sora ve Viper V2 Pro'yu deneyimleme fırsatım olmuştu. Malzeme kalitesi bakımından hepsi de hemen hemen G Pro X Superlight ile aynı seviyede. Diğer ürünler hakkında ise az çok bilgi sahibiyim kullananların deneyimlerini inceledim. Şahsen ben G Pro X'in şuan açık ara en iyisi olduğunu düşünüyorum. Hero 25K sensör kusursuz çalışıyor ve ürün sadece 63 gram. Kaldı ki o sebepten şuan profesyonel oyuncuların büyük bir kısmı Superlight kullanıyorlar. Sponsorluk almayan birçok yayıncı da buna dahil. Peki sizce en iyi mouse hangisi? Konu sahibine bir fikir olur belki.
En iyi mouse şuanda Razerin üretmiş olduğu viper V2 pro ve DA3 pro bariz. gpx superlight demişsiniz fakat ürün artık çok eskidi evet sensörleri hala çok iyi fakat üzerine bir sürü sensör çıktı şu anda Ninjutso Sora , Lamzu Atlantis ve Razerin ürünleri gpx i tokatlar. E sporcularin çoğunluğunun kullandığı doğru çünkü Logitech çok büyük bir marka olduğu için çoğu markaya yayinciya e spor takımına sponsor. Ve şuan bakarsanız yavaştan DA3 pro ya geçenlerin sayısı arttı.

G Pro X Superlight'ın kötü olduğunu iddia eden kişilerin %90'ı sürü psikolojisiyle yorum yapıyor. Ben burada ürünü kendim kullandığımı ve memnun olduğumu söyledim. Benim düşüncem bu yönde. Viper V2 Pro ve G Pro X iki ürünü de deneyimledim. Bence şuan piyasanın en üst seviye ürünleri hangisinin daha iyi olduğunu söylemek zor.
Hocam ben de iki ürünü deneyimledim şuan da aktif olarak DA3 pro kullanıyorum aradaki fark zaten çok az üst segmente çıktığımız için arada milisaniyeler oynuyor. bı insan bu seviye bir mouse alacaksa en guncelini almasında fayda olacağını düşünüyorum.

Bu arada kimsenin kotu diyeceğini sanmıyorum parasını hak etmiyor sadece

Skatezlerinin rezalet olduğunu söyleyenler var. Ben Viper V2 Pro ile arasında bir fark göremedim. V2 Pro gayet iyi bir mouse bu arada ona lafım yok. Belki ileride geçmeyi düşünebilirim.
Hocam skatezlerinde biraz sorun olduğu doğru hafif yavaşlar daha akışkan bir his için değiştirmek gerekiyor stok skatezleri

Hocam skatezlerinde biraz sorun olduğu doğru hafif yavaşlar daha akışkan bir his için değiştirmek gerekiyor stok skatezleri
Hız isteyenler için olabilir. Ben FPS oyunlarında daha çok kontrol odaklı oynadığım için sorun yaşamadım. Zowie G-SR-SE mousepad ile gayet güzel uyum sağlıyor. Konuyu daha fazla işgal etmeyelim @TouchMyFlow hocam bluetooth özellikli bir mouse arayışındaydı. Rog Harpe Ace AimLab Edition bence sizin için en uygun mouse hocam.

Hız isteyenler için olabilir. Ben FPS oyunlarında daha çok kontrol odaklı oynadığım için sorun yaşamadım. Zowie g-sr-SE mouse pad ile gayet güzel uyum sağlıyor. Konuyu daha fazla işgal etmeyelim @TouchMyFlow hocam Bluetooth özellikli bir mouse arayışındaydı. ROG harpe ace Aim Lab Edition bence sizin için en uygun mouse hocam.

Hepsiburada üzerinden Nays ile alınabilir fakat cashback hakkım kalmadı. Bu ay bitince yeni kampanyalar veya fiyatı düşerse alacağım.

Geri
Yukarı