3000 TL kasa toplama tavsiyesi

D1xonN

Decapat
Daha fazla  
Bütçem yaklaşık 3000 en ekstra 3300e çıkabilir.
Yeni nesil oyunları düşük grafiklerde de olsa kasamadan rahat bir şekilde oynamak istiyorum.
CS:GO Valorant gibi oyunları 100-150 FPS'lerde oynayabilsem yeter düşük çözünürlukte.
FIFA 21 PES 21 GTA 5 gibi oyunları da 50-75 FPS arası oynayabilsem yeter.
Biliyorum bu dönemde zor ama merak ettim acaba var mı böyle sistemler?
Monitör vs her şeyim var sadece kasa toplanması lazım.

RAM'i 2x8 yaparak alırsanız iyi olur. İleride güzel bir ekran kartı takabilirsiniz.

Hocam sıfır sistemle yeni nesil oyunları zor oynarsınız. Örneğin RX550 toplasak Cyberpunk 2077 720p'de 30FPS bile alamayabilirsiniz. Ama saydığınız diğer oyunlar için yeterli olur ve ileriye dönük upgradable bir sistem olur.
Ekran kartını RX550 4GB yapın. Belki apu daha mantıklı olur ama onunla ilgili pek bir bilgim yok.

Hocam sıfır sistemle yeni nesil oyunları zor oynarsınız. Örneğin RX550 toplasak Cyberpunk 2077 720p'de 30FPS bile alamayabilirsiniz. Ama saydığınız diğer oyunlar için yeterli olur ve ileriye dönük upgradable bir sistem olur.
Ekran kartını RX550 4GB yapın. Belki apu daha mantıklı olur ama onunla ilgili pek bir bilgim yok.
Hocam zaten arkadaş üst düzey grafikli oyun oynamayacakmış.

RAM'i 2x8 yaparak alırsanız iyi olur. İleride güzel bir ekran kartı takabilirsiniz.
aynı sitede pollux apu pro sisteminide önerenler olmuştu sizce sizin dediğiniz mi daha iyi yoksa benim bahsettiğim pc mi
Hocam sıfır sistemle yeni nesil oyunları zor oynarsınız. Örneğin RX550 toplasak Cyberpunk 2077 720P'de 30FPS bile alamayabilirsiniz. Ama saydığınız diğer oyunlar için yeterli olur ve ileriye dönük upgradable bir sistem olur.
Ekran kartını RX550 4 GB yapın. Belki APU daha mantıklı olur ama onunla ilgili pek bir bilgim yok.

Yok zaten Cyberpunk gibi oynama amacım yok bahsettiğim oyunlar olursa yeterli oluyor benim için. Diğer konu içinde genelde başka sorduğum insanlarda hep APU sistem öğrenmişti hangisi daha iyi olur çok arada kaldım bayağıdır. Önerdiğiniz pcye de baktım az önce söylediğim pollux apu pro modelle acaba arasında ekstra fark var mı bu fiyata bir çok sistem yapılabiliyor ancak ben en performanlısını bulabilmek için bayadır uğraşıyorum tam net bir fikir oluşmuyor

Ynı sitede Pollux APU Pro sistemini de önerenler olmuştu sizce sizin dediğiniz mi daha iyi yoksa benim bahsettiğim PC mi.

APU Pro alınabilir. 2x8 yapmanız şart ama. İkisi de üzmez. Bütçenize gore seçim yapabilirsiniz. İmkânınız varsa iki sistemden de SSD'yi çıkarıp bunu almanız daha iyi olur.

Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA
Şu sisteme bir bakın, sadece PSU kalitesiz onu da ileride halledersiniz.

O ekran kartını alacağına APU alır daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı