3000 TL Kron XC 450 maşa önerisi

Eğer üst düzey yarışlara girmeyecekseniz @kqqk13 hocamın önerdiği yeterli olacaktır. İleride tekrar değiştirmek isterseniz Biraz daha bütçenizi arttırıp bunu alabilirsiniz:

Son düzenleme:
Eğer üst düzey yarışlara girmeyecekseniz @kqqk13 hocamın önerdiği yeterli olacaktır. Biraz daha bütçeniz artırırsanız:
Benim de önerim bu yönde olacaktır.
Arkadaşın bisikleti konik değil. Sizin söylediğiniz, benim söylediğimden çok daha iyi olur. Eğer bunu tercih edecekse, dönüştürücü de alması gerekir.

Arkadaşın bisikleti konik değil. Sizin söylediğiniz, benim söylediğimden çok daha iyi olur. Eğer bunu tercih edecekse, dönüştürücü de alması gerekir.

Önerdiğim modeli çok az bir süre kullanma fırsatım oldu cidden böyle bir şey yok :D.

Sizin bisiklete uyar. Borunun uzun olması daha iyi olur. Önemli olan borunun türüdür. Uzun gelirse, kesilebiliyor ya da spacer takılıyor. Ben spacer ile kullanıyorum. Hem yükseklik ayarlanabilir oluyor.
Sonradan okuyanlar için, konu sahibinin bisikleti "Kron Xc 450 27.5" fikir olmuş olur.

Furş kapağınının altına spacer koysak sorun olur mu ? Yoksa gidon boğazının altında mı olması gerek ?

Yeni konular

Geri
Yukarı