3000 TL mekanik klavye önerisi

aoymn35

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe olarak 3000'den fazla düşünmüyorum. Aklımda 2 klavye var.
Şimdi birkaç sorum var. 1; hangisini tercih edersiniz? 2; red Switch'in basım hissiyatı nasıl? Yani mekanik klavye kullandığınızı hissettiriyor mu tatmin eder mi kullanması? Genelde oyun oynuyorum ve yazılım için kullanacağım. 3; bu fiyata önerebileceğiniz daha donanımlı veya hissiyatı kuvvetli başka bir klavye tavsiyeniz var mı? Multimedya tuşu ve tam boy olması şart, İngilizce olması sorun olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam, Corsair tercih ederim. Red Switch'in basım hissiyatı ise, normal klavyede bastığın taktirde sana bir geri sekme yapar, Red Switchlerde bu yok, en ufak kuvvette tuş içeri gidiyor ve algılıyor, alışana kadar yanlış yazım yapılabilir fakat güzeldir, switchine göre sessizliği değişir. Oyun ve yazılım için ideal denilebilir.

Dostum en iyisi Logitech alabilirsin.
Hem kalite hem hissiyat olarak Logitech öneririm.
teşekkür ederim yanıt için normalde brown switch düşünüyodum fakat doğru düzgün brown switchli bir klavye bulamadım . Sadece 1 tane var logitech o da içime sinmedi Logitech G G512 GX Brown Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA Yani pek bir albenisi de yok gibi. Ayrıca logitech switchleri için çok olumlu bir yorum da yok açıkçası logitech pek güven vermedi klavye konusunda. Bu ikisi arasından birisi veya tavsiye edebileceğin bir klavye linki atar mısın

Ben olsam, Corsair tercih ederim. Red Switch'in basım hissiyatı ise, normal klavyede bastığın taktirde sana bir geri sekme yapar, Red Switchlerde bu yok, en ufak kuvvette tuş içeri gidiyor ve algılıyor, alışana kadar yanlış yazım yapılabilir fakat güzeldir, switchine göre sessizliği değişir. Oyun ve yazılım için ideal denilebilir.
yanıt için teşekkürler. Bunlar haricinde tok sesi olan multimedya tuşlu tavsiye edebileceğin var mı yoksa bunlardan birisi iş görür mü

Logitech'ten uzak durun, Corsair de biraz eskidi. Flare II daha iyi bir seçenek ikisi arasında. Eskiden olsa bu bütçede custom klavye önerirdim ama vergiler de eklenince çok mantıklı olmuyor.

Logitech'ten uzak durun, Corsair de biraz eskidi. Flare II daha iyi bir seçenek ikisi arasında. Eskiden olsa bu bütçede custom klavye önerirdim ama vergiler de eklenince çok mantıklı olmuyor.
Bu bütçede önerebileceğiniz farklı bir klavye var mı yoksa bunlardan birisi yeterli olur mu sizce yani ss apex pro ya da çıkabilirim fakat o kadarına değer mi

Bu bütçede önerebileceğiniz farklı bir klavye var mı yoksa bunlardan birisi yeterli olur mu sizce yani ss apex pro ya da çıkabilirim fakat o kadarına değer mi
2.000'den sonrasını pek gerekli bulmuyorum açıkçası. ROG Strix Scope da günlük bir kullanıcı için yeterli.

2.000'den sonrasını pek gerekli bulmuyorum açıkçası. ROG Strix Scope da günlük bir kullanıcı için yeterli.

açıkçası biraz fantaziye kaçmak istiyorum. Almışken güzel bir tane alayım

Yeni konular

Geri
Yukarı