3000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000 TL

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar merhabalar. 3000 TL kadar bütçem var ve monitör almak istiyorum. Monitörü RTX 2060 ekran kartında kullanacağım fakat stoklar düzelirse 3080 ya da 3070 ile güncelleyeceğim. Monitörde aradığım özellikler mümkünse 27 inç 2K en az 1ms 144Hz VA veya IPS panel olmasıdır. Monitör gerçekten güveniyorsanız 24,5 inç de alabilirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim. Düşündüğüm modeller:

Samsung: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms QHD FreeSync QLED Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ASUS: Asus TUF VG27WQ 27" 1ms WQHD Freesync Pivot Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:
2 monitörde çok iyi ben Samsung tasarımını daha çok sevdim o yüzden Samsung öneririm.

ViewSonic VX3258 var. Şu an gayet memnunum. 2754TL'ye almıştım. 32 inç ama gayet kaliteli bir görüntüsü var. 2K görüntüyle çok güzel görüntüler sunuyor. Öneririm.

Samsung modelini daha önce uzun süre kullandım. Görüntü olarak ciddi anlamda güzel ve parlak. Yalnız ayak tasarımı, ergonomisi o kadar iyi değil. Fazla yer tutuyor. Bunu göz önünde bulundurarak tercih edin.

Geri
Yukarı