3000 TL Monitör tavsiyesi

Bütçe
3000

irfan2939

Hectopat
Arkadaşlar 3060 sistem toplayacağım monitör lazım.
Şu ana kadar 10 yıllık laptop kullandım görüntü kalitesi ne kadar iyi olabilir tahmin edemiyorum bana en fazla 3bin lira olacak şekilde güzel bir monitör tavsiyesi verebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 962DFCE7-F89D-4B33-80EC-A4311B0C566C.png
    962DFCE7-F89D-4B33-80EC-A4311B0C566C.png
    233,8 KB · Görüntüleme: 28

Eğer 1080p istiyorsanız bunlar fiyat olarak iyi diye düşünüyorum.

Fiyat artmadan alın. 2K + 165Hz.

2K istiyorsanız ise bundan iyisi zor bulunur diye düşünüyorum. 27 inç Büyük ekran IPS 165Hz fakat 5ms (eğer umursuyorsanız).

Şansa bak arkadaş bir monitör gördüm herkes monitör önerisi istemeye başladı. Ne oldu monitörler indirime mi girdi topluca benim haberim yok. :D

Eğer 1080p istiyorsanız bunlar fiyat olarak iyi diye düşünüyorum.

2K istiyorsanız ise bundan iyisi zor bulunur diye düşünüyorum. 27 inç Büyük ekran IPS 165Hz fakat 5ms (eğer umursuyorsanız).

Şansa bak arkadaş bir monitör gördüm herkes monitör önerisi istemeye başladı. Ne oldu monitörler indirime mi girdi topluca benim haberim yok. :D
Gerçekten, herkes birden 3000'e kadar monitör istemeye başladı nedense. Günde 3 benzer konu çıkıyor.

Arkadaşlar 3060 sistem toplayacağım monitör lazım.
Şu ana kadar 10 yıllık laptop kullandım görüntü kalitesi ne kadar iyi olabilir tahmin edemiyorum bana en fazla 3bin lira olacak şekilde güzel bir monitör tavsiyesi verebilir misiniz?

AOC bana kalırsa monitörde öncü marka 1ms 165hz oyunlarda fazlasıyla işini görür yıllarca laptop kullanmışsın VA panel sana cennet gibi gelir geriye kalan özelliklerine de bak içine sinerse alırsın aklına bir şey takılırsa da yardımcı oluruz

Son düzenleme:

AOC bana kalırsa monitörde öncü marka 1ms 165hz oyunlarda fazlasıyla işini görür yıllarca laptop kullanmışsın IPS panel sana cennet gibi gelir geriye kalan özelliklerine de bak içine sinerse alırsın aklına bir şey takılırsa da yardımcı oluruz
O monitör modeli normalde VA değil miydi ? Niye IPS diye yazmışlar ben mi yanlış biliyorum bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba bana.

VA monitörü IPS diye keklemeye çalışan koca yürekli trend yol mağazaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı