3000 TL monitör tavsiyesi

tnrgrcgl

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam öncelikle, bu tarz bir forumda ilk defa bulunuyorum bir hatam olursa entry yanlışlığı gibi şimdiden affola. 3000TL bütçem var ( + - banda inip çıkılabilir) en az 24 inch ( zorunda kalmadıkça 22 tercih etmek istemiyorum ) bir monitör arıyorum. Açıkçası bu tarz donanım ekipmanlardan pek anladığım söylenemez. Benim için önemli olan özellikler çözünürlüğün iyi olması, gecikme süresinin düşük, kenar çerçevelerinin ince, ekranın büyük ve okunaklı olması ( artık günümüzde çoğu monitörde bunlar piyasa standardı gibi olmuş anlaşılan ) önerilerinizi bekliyorum. iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu monitörü burda kullanan var mı bilmiyorum ama kağıt üzerinde özellikleri seni mutlu eder diye düşünüyorum

Samsung Odyssey G3 alınır mı? , şu başlıkta @Yiğit KAMURAY adlı arkadaş ghosting olduğu için önermemiş ama başka kullanan var mıdır forumda , yorumu nedir bilemem eğer ghosting yoksa benim için çok alınası bir monitör olur her anlamda
Ghosting rahatsız edecek derecede var G3'te hocam.

@Yiğit KAMURAY bu dell i şiddetle öneriyorsunuz anladığım kadarıyla o başlıkta da bu ürün vardı. Artıları ve eksileri nelerdir ? bir de şuan mı almak mantıklı yoksa tahmini olarak 1 hafta daha bekleyip yılbaşı indirimlerinin gelme ihtimalini bekleyip almak mı

@Yiğit KAMURAY bu dell i şiddetle öneriyorsunuz anladığım kadarıyla o başlıkta da bu ürün vardı. Artıları ve eksileri nelerdir ? bir de şuan mı almak mantıklı yoksa tahmini olarak 1 hafta daha bekleyip yılbaşı indirimlerinin gelme ihtimalini bekleyip almak mı
Şiddetle demeyelim de bu fiyat bandında düzgün pek seçenek yok. Dell olan modelde de hafif ghosting bulunuyor ancak rahatsız edecek seviyede değil. Fiyat bandına göre iyi sayılabilecek bir renk gamutu ve renk doğruluğu, kronik sorunu bulunmaması, düzgün siyahlar.

Geri
Yukarı