3000 TL mouse önerisi

aytug35

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir fare almaya karar verdim. Eski farem Logitech gpx superlight ve bu tarz ve ölçülerde fare arıyorum. Öncelikle şunu belirteyim Wraith ve connectgame gibi sitelerden alışveriş yapmayacağım. Razer DA3 ve Viper V2 Pro'yu deneme fırsatım oldu ve nedense alışamadım çünkü uzun olması değişik bir his yaratıyor belki alışabilirim ama emin değilim, bu modeller dışında güvenilir, paket açılınca iade almam vs tarzı şart koşmayan sitelerde satılan fare önerilerinizi bekliyorum.

Not: Fareyi nasıl tuttuğum hakkında gram fikrim yok sanırım melez fingertip falan oluyor.
El ölçülerim: 18*9.5

Yeni bir fare almaya karar verdim. Eski farem Logitech gpx ve bu tarz ve ölçülerde fare arıyorum. Öncelikle şunu belirteyim Wraith ve connectgame gibi sitelerden alışveriş yapmayacağım. Razer DA3 ve Viper V2 Pro'yu deneme fırsatım oldu ve nedense alışamadım çünkü uzun olması değişik bir his yaratıyor belki alışabilirim ama emin değilim, bu modeller dışında güvenilir, paket açılınca iade almam vs tarzı şart koşmayan sitelerde satılan fare önerilerinizi bekliyorum.

Not: Fareyi nasıl tuttuğum hakkında gram fikrim yok sanırım melez fingertip falan oluyor.
El ölçülerim: 18*9.5
Buna bakabilirsiniz hocam.

Konuyu dikkatli okumadığınızı düşünüyorum. Ayrıca hadi dikkatli okumuyorsunuz bari attığınız ürünün stoğu olmadığına dikkat edin. İlk belirttiğim şey bu sitelerden alışveriş yapmayacağım hadi yapsam bile stoğu olmayan ürün tavsiye ediyorsunuz sadece yazmak için yazı yazıyorsunuz.

Son düzenleme:
Bu bütçeye iyi tercih. Öneririm. G502 alınmamalı mümkünse.

Bu bütçeye iyi tercih. Öneririm. G502 alınmamalı mümkünse.

Lamzu atlantisin Wraith dışında güvenilir ve stoğu olan bir site varsa onun linkini atarsanız değerlendireyim arkadaşlar. Yoksa lütfen connectgame ve Wraith linki yollamayın konuda öncelikle diye belirtiyorum almayacağımı.

Lamzu atlantisin Wraith dışında güvenilir ve stoğu olan bir site varsa onun linkini atarsanız değerlendireyim arkadaşlar. Yoksa lütfen connectgame ve Wraith linki yollamayın konuda öncelikle diye belirtiyorum almayacağımı.
kardeşim senin o zaman 2 3 tane seçeneğin kalıyor g pro x superlight, v3 pro, viper v2 pro onu atma bunu atma demişsin onların rakiplerini bu siteler satıyor ayrıca mouse da bir sıkıntı yoksa neden iade etmek isteyesin ? Boşuna böyle konu açmayın, aklında zaten ne alacağını bellemişsin sadece emin olmak onaylanmak istiyorsun bence. bir de millete atar gider yapıyorsun

Geri
Yukarı