3000 TL mouse önerisi

Kardeşim senin o zaman 2 3 tane seçeneğin kalıyor G PRO X superlight, V3 Pro, Viper V2 Pro onu atma bunu atma demişsin onların rakiplerini bu siteler satıyor ayrıca mouse da bir sıkıntı yoksa neden iade etmek isteyesin? Boşuna böyle konu açmayın, aklında zaten ne alacağını bellemişsin sadece emin olmak onaylanmak istiyorsun bence. Bir de millete atar gider yapıyorsun.

Farede bir sıkıntı varsa adam paketi açınca iade almayacağını sitede belirtiyor. Diyelim sıkıntı çıktı ben onunlamı uğraşacağım bu kadar para verip. Ayrıca kimseye atar yapmıyorum gider yapmıyorum okuma yazma bilen gelip o siteden öneride bulunmaz bulunuyorsa aklımla dalga geçiyor diye düşünüp böyle cevap veririm. Konuyla ilgilenmiyorsan asıl sen boş yorum yapma dostum :)

Not: Kimseye onu atmayın bunu atmayın demiyorum konuda belirttiğim 2 siteden ürün almayacağımı belirtiyorum okuyup atanın aklından şüphe ederim bilginize.

Lamzu atlantisin Wraith dışında güvenilir ve stoğu olan bir site varsa onun linkini atarsanız değerlendireyim arkadaşlar. Yoksa lütfen connectgame ve Wraith linki yollamayın konuda öncelikle diye belirtiyorum almayacağımı.
Hocam o zaman Razerin urunlerine alisacaksiniz onun dışında
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şuna da bakabilirsiniz ama bütçeyi biraz geciyor gerçi asusun geri ödeme promosyonları falan vardı ona bı bakarsınız beğenirseniz.

Farede bir sıkıntı varsa adam paketi açınca iade almayacağını sitede belirtiyor. Diyelim sıkıntı çıktı ben onunlamı uğraşacağım bu kadar para verip. Ayrıca kimseye atar yapmıyorum gider yapmıyorum okuma yazma bilen gelip o siteden öneride bulunmaz bulunuyorsa aklımla dalga geçiyor diye düşünüp böyle cevap veririm. Konuyla ilgilenmiyorsan asıl sen boş yorum yapma dostum :)
Hocam bu arada paketi açınca hiçbir yerde geri almiyolar diye biliyorum bu ürünlerde (yanlış biliyor olabilir) ben ürünü mağazadan alırken paketi açınca asla iade edemezsiniz gibi şeyler demişlerdi.

Hocam o zaman Razer'in urunlerine alisacaksiniz onun dışında.
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şuna da bakabilirsiniz ama bütçeyi biraz geciyor gerçi ASUS'un geri ödeme promosyonları falan vardı ona bir bakarsınız beğenirseniz.

Hocam ASUS'un programı biraz korkutuyor fakat mouse gerçekten duruş olarak hoşuma gitti. Ama dediğiniz gibi razera alışmak sanırım daha mantıklı en azından ne olduğunu biliyoruz.

Hocam o zaman Razer'in urunlerine alisacaksiniz onun dışında.
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şuna da bakabilirsiniz ama bütçeyi biraz geciyor gerçi ASUS'un geri ödeme promosyonları falan vardı ona bir bakarsınız beğenirseniz.

Hocam bu arada paketi açınca hiçbir yerde geri almiyorlar diye biliyorum bu ürünlerde (yanlış biliyor olabilir) ben ürünü mağazadan alırken paketi açınca asla iade edemezsiniz gibi şeyler demişlerdi.

Hocam paketi açılıp sıkıntı çıkarsa en azından güvenilir bir siteden alırsam iade konusunda veya değişim konusunda bir problem çıkmama olasılığı daha yüksek olacak. Bahsetmiş olduğum 2 sitede bu tur problemlerin yaşandığını ve süreci uzatmaya çalıştıkları hakkında birçok yorum okuyorum ve güvenmiyorum bu yüzden almak istemiyorum.

Hocam ASUS'un programı biraz korkutuyor fakat mouse gerçekten duruş olarak hoşuma gitti. Ama dediğiniz gibi razera alışmak sanırım daha mantıklı en azından ne olduğunu biliyoruz.

Hocam paketi açılıp sıkıntı çıkarsa en azından güvenilir bir siteden alırsam iade konusunda veya değişim konusunda bir problem çıkmama olasılığı daha yüksek olacak. Bahsetmiş olduğum 2 sitede bu tur problemlerin yaşandığını ve süreci uzatmaya çalıştıkları hakkında birçok yorum okuyorum ve güvenmiyorum bu yüzden almak istemiyorum.
Site hakkında haklısınız hocam ben de o kadar güvenmiyorum yani bı mousepad ve skatez aldım sıkıntı çıkmaması için dua etmiştim. Bı de adamlar tr de satılmayan ürünleri sattıkları için alternatifleri de yok sıkıntılı bı durum o yüzden.

Wraith ve Connectgame iade almadığı için alışveriş yapmıyorsunuz sanırım. Lamzu ve Sorayı tek iki site satıyor olması lazım. Ekstra olarak alabileceğiniz en baba mouse, DeathAdder V3 Pro veya Viper V2 Pro. Asus olan hakkında bir fikrim yok.

Bende eski kullandığınız mouse modelinden almayı düşünüyorum da neden beğenmediniz öğrenebilir miyim?

Hocam viper v2 ve deathadder v3 alın derim istemiyorsunuz. Bunları geçelim, başta Lamzu ve Sora olmak üzere pulsar x2 vb. kalıyor ve bunlar da wraith, connectgame'de bulunuyor. Eğer 2-3 bin arası bütçede bu fareler dışında alınabilecek daha iyi bir fare yok.

Hocam Viper V2 ve DeathAdder V3 alın derim istemiyorsunuz. Bunları geçelim, başta Lamzu ve sora olmak üzere pulsar X2 vb. kalıyor ve bunlar da Wraith, connectgame'de bulunuyor. Eğer 2-3 bin arası bütçede bu fareler dışında alınabilecek daha iyi bir fare yok.

ROG harpe ace Aim Lab Edition düşünüyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı