3000 TL ofis için laptop önerisi

ŞEMPTEM

Hectopat
Yardıma ihtiyac var arkadaşlar. laptop alaçağım ofis için, muhasebe tutmak ve internetten girdi çıktı yapmak için ama laptoptan fazla anlamıyorum. 3000 TL civarı ileride de sorun çıkarmayacak tavsiye.

Yardıma ihtiyac var arkadaşlar. Laptop alaçağım ofis için, muhasebe tutmak ve internetten girdi çıktı yapmak için ama laptoptan fazla anlamıyorum. 3000 TL civarı ileride de sorun çıkarmayacak tavsiye.

Bu cihaz işinizi görecektir.
Daha düşük sistemler var 3000 TL'ye falan ama donanımı çok düşük.
Bütçe yüksek gelirse onlardanda verebiliriz tabii.

Yardıma ihtiyac var arkadaşlar. laptop alaçağım ofis için, muhasebe tutmak ve internetten girdi çıktı yapmak için ama laptoptan fazla anlamıyorum. 3000 TL civarı ileride de sorun çıkarmayacak tavsiye.
Birde HDD almanızı öneririm. Ofis için demişsiniz 1TB yetecektir. 300TL gibi bir fiyatı var.

Hocam bence eski ikinci el bir macbook tercih edin.Ama siz bilirsiniz yine de sıfır olacaksa.

Yakın zamanda bende yeni bir dizüstü aldım. Maksat office- internet- film üçgeninde yani gündelik işlerde götürsün diye ancak beklediğimden iyi çıktı. Bilgisayar bu.

Ekranı full hd ve parmak izi sensörü var. Bataryası bahsettiğim günlük işlerde gayet başarılı. Ayrıca Asus'un özel SonicMaster hoparlörü var ki ses kalitesi mükemmel.

Benim beklediğimden iyi çıktı açıkçası baya aranmıştım 3000-3500 civarı en iyi seçenek hala bu olsa gerek. Hem yeni nesil ryzen işlemci ile çoğu oyunu oynayabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_1907.JPG
    IMG_1907.JPG
    107,8 KB · Görüntüleme: 31
Ayrıca hocam mesela bu macbookta şuan en son sürüm BigSur kurulu mesela,2020 Macbook içindeki işletim sistemi yüklü ve bu bilgisayar ofis için yavaş değildir büyük ihtimalle,oyun vb.ağır işler yapılmadıkça size yeter.Örnek;

Yeni konular

Geri
Yukarı