3000 TL oyun bilgisayarı tavsiyesi

SaltationTR

Hectopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi GTA V, Crysis 3 ve Watch Dogs'u kısacası yeni nesil oyunları ultra grafikte oynatabilecek bir sistem toplamak istiyorum. 3000 TL bütçem var. Sadece kasa istiyorum ve Intel uyumlu bir sistem istiyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için diyorsan AMD'den şaşma başka şeyler için ise Intel öneririm fakat oyunlarda AMD bir başkadır.

Ne alıyorsan al ama şu iki şeye çok dikkat etmelisin:
  • Ekran kartının Nvidia olması
  • Bütün parçaların Asus olması
Bu ikisini alırsan için rahat olur.

Oyun için diyorsan AMD'den şaşma başka şeyler için ise Intel öneririm fakat oyunlarda AMD bir başkadır.

Genelde herkes Intel sistem topluyor. Intel ve AMD'nin arasındaki fark nedir acaba?

Ne alıyorsan al ama şu iki şeye çok dikkat etmelisin:
  • Ekran kartının Nvidia olması
  • Bütün parçaların Asus olması
Bu ikisini alırsan için rahat olur.

Kardeşim ben sadece başlık istemiyorum bir sistem toplayıp bana cevaplar mısınız? 3000 TL bütçem var.

Çok teşekkür ederim. Güzel bir sistem olmuş, ellerine sağlık ama bilgilerime göre işlemcinin şaheser olması gerekmiyormuş. Ekran kartına daha fazlaa önem veriyorlar.

çok teşekkür ederim güzel bir sistemolmuş ellerine sağlık ama bilgilerime göre işlemciyi şağeser olması gerekmiyomuş ekran kartına daha fazl a önem veriyorlar
GTX780'li 3200 TL'ye FX-8320 işlemcili bir sistem yapabilirsin. İşim var yapamıyorum bir araştır istersen.
Asus al Asus. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı