3000 TL oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Ses düzeyini 80'den yukarı çıkartırsanız o kadar fazla ses gelecek ki baslar kafanızı titretecek.
40 yaşında sağır olana kadar yola devam o zaman. Teşekkür ederim.
anladim. ozaman yolculuklar sırasında müzik dinlemek için kullanacağın kulaklik turleri bu var onerebilecegim : Sony WH-H910N Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık, Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik
Bu iki model arasında kaldım şimdi de. :D Ama yine de Anker daha iyi gibi duruyor ya.

@EmirFatih Hocam Anker Q30 ile Q35 arasındaki fiyat farkını vermeye değer mi? Aralarında LDAC farkı olduğunu görüyorum ancak ben zaten iPhone kullandığımdan LDAC işime pek yaramıyor. Tasarım olarak da Q30 daha iyi gibi duruyor.

@EmirFatih Hocam Anker Q30 ile Q35 arasındaki fiyat farkını vermeye değer mi? Aralarında LDAC farkı olduğunu görüyorum ancak ben zaten iPhone kullandığımdan LDAC işime pek yaramıyor. Tasarım olarak da Q30 daha iyi gibi duruyor.
Kusura bakmayın uyumuştum. Ben Q35'i denemedim ama Q30'da çok güzel bir ses kalitesine sahip. Daha üst model olduğundan ve bütçeniz uygun olduğundan attım. Q30 çok güzel iş görür bende iphone kullanıyorum LDAC işime yaramadığından Q30 almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı