3000 TL oyuncu monitörü önerisi

Bütçe
3000-4000
Dostum Akakçe'den bakabilirsin kendine göre.

3-4 bin TL civarı param var. Mümkünse 1ms veya altı ve 144-165Hz bir monitör istiyorum. Bulabilir miyiz? 4000'i aşamam.

Dostum Akakçe'den bakabilirsin kendine göre.
Oyun için hangisi uygun bilmiyorum. Deneyimlemiş ve bilmiş kişilere sormak için konu açıyorum. Tabii ki akakçe gibi bir sitenin varlığından haberim var ama mağdur olmak istemiyorum, kapiş?

n11 sitesinden ürün satın almak gibi bir niyetim bulunmuyor, başka bir sitede bu ürünü bulabilir misiniz?

Oyun için hangisi uygun bilmiyorum. Deneyimlemiş ve bilmiş kişilere sormak için konu açıyorum. Tabii ki Akakçe gibi bir sitenin varlığından haberim var ama mağdur olmak istemiyorum, kapiş?

N11 sitesinden ürün satın almak gibi bir niyetim bulunmuyor, başka bir sitede bu ürünü bulabilir misiniz?

Kapiş ne abi 13 falan :D

Bu fiyata bunu kaçırma normal fiyatı zaten 4.5k Gigabyte 26'sında indirim bitecek. Çok seçenek var eğer 24" düşünüyorsan al geç hiç düşünme bu fiyata bulamazsın başka. AOC'de iyidir ben alalı 3-5 gün oluyor ama indirimi bitmiş aradaki fiyat farkına değmez kaldı ki aynı fiyat bile olsa Gigabyte'ı tercih edenler de var.

Geri
Yukarı