3000 TL PS5 monitör tavsiyesi

Bütçe
3000

Erossos

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba PS5 için 120 Hz üstü 27 inch veya üstü monitör arıyorum. Bütçem maksimum 3000 TL. Yüzlerce monitör araştırdım ve hepsinde yok glow vs. herkesin bir sorunu var bir türlü karar veremedim baktığım ürünleri aşağıya linkledim.
Edit: VA ya da IPS çok farkeder mi PS5 için? Ne önerirsiniz? Tercihen HDR olsun istiyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba PS5 için 120 Hz üstü 27 inch veya üstü monitör arıyorum. Bütçem maksimum 3000 TL. Yüzlerce monitör araştırdım ve hepsinde yok glow vs. herkesin bir sorunu var bir türlü karar veremedim baktığım ürünleri aşağıya linkledim.
Edit: VA ya da IPS çok farkeder mi PS5 için? Ne önerirsiniz? Tercihen HDR olsun istiyorum şimdiden teşekkürler.

IPS olmasına özen gösterin seyir zevki için. Attığınız monitör güzel ama PS5 165 FPS vermiyor :) Triple A oyunlarda 60 FPS sabit vereceği için, 60 HZ bir monitör tercih edebilirsiniz veya 120 HZ: Göz önünde bulundurun bu olayı.

Kanka TV fiyatlarından haberim yok ama o paraya vardır bir TV al hem oyun oynarsınız hem TV izlersiniz (PS3'ü olan ben gurupdan ayrıldı)

Yeni konular

Geri
Yukarı