3000 TL Sistem Önerisi

Bütçe
3000

yufusgokce07x

Centipat
Daha fazla  
3000 TL bütçem var LoL Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum, 150 FPS alabileceğim bir sistem dizilebilir mi 3000TL ile? Full oyun için değil sistem yani günde 1 2 el atarım üzmeyecek bir sistem önerisi var mı? İlerleyen süreçte belki ekran kartı takabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

RAM seçimi bölümünden Ballistix 3200Mhz RAM'i seçin.
Eğer bütçeniz yeterse RAM'i 2 adet yapın, FPS ciddi oranda artar.

Ryzen 5 3400G daha iyi değil mi bu Ryzen 3 4350G'den?

bu sistem bu fiyata tek olur 3000 geçti biraz ...

RX 550 bu dönemde alınacak kart değil, attığım sistemdeki işlemci ve dahili GPU'su zaten benzer performansta.

RX 550 bu dönemde alınacak kart değil, attığım sistemdeki işlemci ve dahili GPU'su zaten benzer performansta.
o zaman bin lira cebinde kalır..
Dikkatini çekerim 3 tane oyun sıralamış oyunlar benim önerdiğim sistemle daha da iyi olur hem ileriye dönük bir sistem neden amd 550 sorun var dedin bu fiyat bu sistem on numara amd 550 nividia 1050 ye kafa atan bir ekran kartı bütçesi belli..
Senin vermiş olduğun sitemle benim önerdiğim sistemde dağlar kadar fark var..

Son düzenleme:
burda işlemci olarak i3 10100f seçsem ne farkı olur?

4000 lira fiyat performans ürünü... kafama göre yazmadım parçaları ana kartın uygunluk bölümden oluşturdum.. İleriye dönük sistem yarın öbür gün istediğin ekran kartını seçersin değiştirirsin elindekini rahat bir şekilde satarsın fazla zararın olmaz

Son düzenleme:
Beklemesine beklerim ama şu an elimde bir laptop var 2500 civarına satıp 500 ekleyip masaüstüne geçip daha performanslı bir sistem almayı düşünüyorum zaten 2 sene sonra üniversiteye geçeceğim büyük ihtimalle sağlam bir laptop alırım o yüzden fazla masraf yapmak istemiyorum 3000TL ile B450 ile ileriye dönük bir sistem toplayabilir miyiz laptop almak yerine buna parça gelişimide yapabilirim 2 sene sonra ama şu anlık maksimum 3000TL ile dediğim oyunlarda 100 120 fps sabit oynatsın yeter buna göre bi önerin var mı

Beklemesine beklerim ama şu an elimde bir laptop var 2500 civarına satıp 500 ekleyip masaüstüne geçip daha performanslı bir sistem almayı düşünüyorum zaten 2 sene sonra üniversiteye geçeceğim büyük ihtimalle sağlam bir laptop alırım o yüzden fazla masraf yapmak istemiyorum 3000TL ile B450 ile ileriye dönük bir sistem toplayabilir miyiz laptop almak yerine buna parça gelişimide yapabilirim 2 sene sonra ama şu anlık maksimum 3000TL ile dediğim oyunlarda 100 120 fps sabit oynatsın yeter buna göre bi önerin var mı
B450 lde pce 3.0 var ekran kartları için ileriye dönük olmaz.. sen düşün benim önerdiğim sistemi ama yine de senin kararın.
B450 lde pce 3.0 var ekran kartları için ileriye dönük olmaz.. sen düşün benim önerdiğim sistemi ama yine de senin kararın.
Amd 580 lerin devri bitti 590 yada geçelim bu ekran kartlarını bir tek nividia ya kalacaksın 2060 2070 2080 lere..

Amd 580 lerin devri bitti 590 yada geçelim bu ekran kartlarını bir tek nividia ya kalacaksın 2060 2070 2080 lere..
sonra ne olcak bütün sistemini değiştirmek zorunda kalacaksın çünkü her yeni çıkardıkları ekran kartları bir önceki ekran kartlarını yiyiyorlar. ama bana 5 yıl götürecek sistem olsun sonra sistemi değiştireceğim diyorsan b450 olur hiç bir sıkıntı olmaz..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı