3000 TL Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar malum okullar kapanıyor kendime yeni bir sistem toplayacağım bütçem 3000-3100 TL Maximum monitör dahil İntel istem önerir misiniz OC yapmayacağım sırf oyun ve günlük işler için kullanacağım Anakart z97 olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL verdikden sonra OC yapmayacağım deme. 50-100 TL fazla vericeksin bende alırken öyle dedim. Sonra düşündüm dedim o kadar para veriyoruz 100 TL kısmaya gerek yok deyip OC yapılabilir bir sistem aldım. Çok basit bir iş. Hevesle başlıyor sonra öğreniyorsun. OC yapmana gerek yok zaten bence OC yapılabilir bir sistem al.

64 yap kardeşim 24 yetmez...
Dilersen kasadan kısar, monitörü 23-23.5' bir şey alırsın. Linkteki kasanın verimliliği +85.

3000 TL verdikden sonra OC yapmayacağım deme. 50-100 TL fazla vericeksin bende alırken öyle dedim. Sonra düşündüm dedim o kadar para veriyoruz 100 TL kısmaya gerek yok deyip OC yapılabilir bir sistem aldım. Çok basit bir iş. Hevesle başlıyor sonra öğreniyorsun. OC yapmana gerek yok zaten bence OC yapılabilir bir sistem al.
Boşuna para vermeye gerek yok. OC yapmayacağım diyorsa niye OC'lik parça alsın ki?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı