3000 TL Sistem Toplama

Bütçe
3300

gbgtabakbey

Femtopat
Daha fazla  

https://www.hepsiburada.com/power-b...a-jbst-vkc013b-p-HBV00000GKSWJ?magaza=Elmacık

Sistem nasıl yani neleri kaldırır? Bütçem en fazla 3300 falan.

Berbat bir sistem. Bunu öneririm.

Bu sistem neleri kaldırır?

Ekran kartını da alma git ikinci el RX 570-580-1060 al.

SSD kronik sorunlu 9. nesil soket öldü artık Turbox markası desen çöp PSU'nun bombadan farkı yok...

Bu sistem kötü hatta vasat.

@RPM hocam siz güzel bir şeyler toplarsınız arkadaşa.

Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
fiyatı biraz yükseltme şansım var. Aslında zorlarsam 4000 yapabilirim. İkinci el almak istemiyorum bakmıştım da vazgeçtim.

Pollux 3T-10 | Game Garaj bu sistemi alsam SSD yeterli kalacak mı? HDD yok.

Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
fiyatı biraz yükseltme şansım var. Aslında zorlarsam 4000 yapabilirim. İkinci el almak istemiyorum bakmıştım da vazgeçtim.

Pollux 3T-10 | Game Garaj bu sistemi alsam SSD yeterli kalacak mı? HDD yok.

En mantıklı seçim olur Pollux 3T-10'u almak.SSD bir süre size yetecektir.Yanında klavye ve mouseda hediye ediyorlar.

@gbgtabakbey Elinizdeki HDD muhtemelen Sata 2 HDD falandır. Sorun olmaz ama hızı bayağı düşük olur ve kanser eder. Eğer çok eski ve sağlığı düşmüşse oyunlarda Drop yemenize ve kaplamaların geç yüklenmesine sebep olacaktır. Verilerinizi de ona yedeklemenizi tavsiye etmem. Elinizdeki RAM'i de yeni sistem de kullanmanız mümkün olmaz çünkü elinizdeki RAM muhtemelen DDR2 veyahut 3 olduğunu düşünerek yeni sistemdeki anakart DDR4 RAM destekliyor bundan ötürü olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı