3000 TL sistem toplama

Bütçe
3000
@Recx and Flex güzel sistem olmuş onların dışında şahsen hiçbir sistemi beğenmedim konu acemilerle dolmuş.
Toplam 3135TL işlemci olarak i3 koymadım çünkü H410 ve B460 anakartlarda 11.nesil olmayacak.

Selamünaleyküm reis 2. el parçalarla toplayıp monitör de dahil bir sistem toplayabilir misin parçalar bursadan olursa sevinirim monitörün çok iyi olmasına gerek yok saygılar.

Reis çok güzel bir sistem toplamışsın monitör 2. el 300 lira civarlarında bir şey ayarlayıp ekran kartına yüklensek nasıl olur?rx serisi çok hoşuma gidiyor ben çok anlamıyorum sen daha iyi bilirsin de
Aleyküm selam Bütçen ne kadar?

@Recx and Flex güzel sistem olmuş onların dışında şahsen hiçbir sistemi beğenmedim konu acemilerle dolmuş.
Toplam 3135TL işlemci olarak i3 koymadım çünkü H410 ve B460 anakartlarda 11.nesil olmayacak.

Reis şimdi detaylı inceledim i3 10. nesil koysam sıkıntı olur mu?
Birde kasa olarak ne alayım reis 2.el bi kasa

Son düzenleme:
Reis şimdi detaylı inceledim i3 10. nesil koysam sıkıntı olur mu?

Bir de kasa olarak ne alayım reis 2.el bir kasa
Hocam 10.nesil i3 alırsanız ileride işlemci geliştirmesi olarak sadece i5 10400F var Intel H410 ve B460 anakartlarda 11.nesil olmayacak dedi bu yüzden AMD önerdim. AMD işlemcide kal ileride R7 3700X alırsın. Kasa olarak istediğini al.

İşlemci:

Anakart:

Ram:

PSU:

Kasa:

SSD:

Yeni konular

Geri
Yukarı