3000 TL Skylake Sistem Önerisi

WalterWhite

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3000 tl lik sistem toplamak istiyorum. Burda olan çoğu sistem önerisine baktım neredeyse her ayın da sistem önerisine baktım. benim düşündüğüm:
intel skylake 6600k
gtx 970 m
gigabyte z170
kingston fury 8 gb ddr4
Bunlar dışında harddisk ve monitör dahil 3000 i geçmeyecek bileşenler bulabilir miyim?
Ve bir de tüm bileşenleri farklı bir yerden alsam örneğin vatana götürsem montajlarlar mı?
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_2015-11-28-13-21-01.png

Merhaba arkadaşlar. 3000 tl lik sistem toplamak istiyorum. Burda olan çoğu sistem önerisine baktım neredeyse her ayın da sistem önerisine baktım. benim düşündüğüm:
intel skylake 6600k
gtx 970 m
gigabyte z170
kingston fury 8 gb ddr4
Bunlar dışında harddisk ve monitör dahil 3000 i geçmeyecek bileşenler bulabilir miyim?
Ve bir de tüm bileşenleri farklı bir yerden alsam örneğin vatana götürsem montajlarlar mı?
Şimdiden teşekkür ediyorum.
3000 tl ye GTX 970 li bir sistem toplanabilir ama cidden zor olur bunun içinde 6600k lı bir işlemcidense 6500 tercih edilmesi daha iyi olucaktır gtx 970m sadece dizüstüler için diye biliyorum sonundaki m harfini yanlışlıkla eklemediyseniz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı