3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000
@cengover_ekin X3 kamera olarak daha iyi. 120 Hz ekran avantajı var. 64 GB modeli direkt 6 GB RAM ile gelirken 9S modelinde 128 GB modelinde 6 GB RAM seçeneği mevcut.

Son düzenleme:
Hocam, neden Redmi Note 9S ya da Note 9 Pro değil de Poco X3 NFC? Ben de bakıyorum şimdi telefonlara, merak ettim farklarını.
SoC avantajı var, ekranı 144Hz, 64GB modeli 6GB RAM ile geliyor ve kamera olarak bir tık daha iyi. Size söylemiştim zaten.

Poco X3 NFC öneririm.

SOC avantajı var.
SOC avantajı yok, SD 732G ile SD 720G modelleri farklı işlemciler değil. İki modelde de Adreno 618 GPU'su var. SD 732G modelindeki GPU frekansı daha yüksek sadece. Kullanılan çekirdekler aynı ARM mimarisi, NM değerleri aynı. SD 732G modelinde Kryo 470 çekirdekleri var, diğerinde Kryo 465. Bunlarda birbirine yakın güçte özelleştirilmiş çekirdekler.

Ekranı 120Hz değil miydi?
Evet, ben yanlış yazdım.

SOC avantajı yok, SD 732G ile SD 720G modelleri farklı işlemciler değil. İki modelde de Adreno 618 GPU'su var. SD 732G modelindeki GPU frekansı daha yüksek sadece. Kullanılan çekirdekler aynı ARM mimarisi, NM değerleri aynı. SD 732G modelinde Kryo 470 çekirdekleri var, diğerinde Kryo 465. Bunlarda birbirine yakın güçte özelleştirilmiş çekirdekler.
Farkındayım ama sadece frekans farkı olmasına rağmen daha güçlü mü? Güçlü. O zaman benim lafım hala geçerli.

Redmi Note 9 Pro ve Poco X3 için şarj konusunda fikirleriniz neler? Ve çok sık telefon değiştiren birisi değilim. 4-5 yıl bana sorun çıkarmasını istemiyorum. İkisi arasından hangisini tercih etmeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı