3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000-3300
Tutturmuşsunuz yazılım sıkıntılı diye bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Birkaç aydır kullanıyorum arayüz ile sıkıntı yaşamadım. Kullanmadan yorum yapmayın.

Bu sadece onlardan biri lütfen araştırıp yorum yapın.🙂

Tutturmuşsunuz yazılım sıkıntılı diye bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Birkaç aydır kullanıyorum arayüz ile sıkıntı yaşamadım. Kullanmadan yorum yapmayın.

Hocam isminizden dolayı güldüm kusuruma bakmayın.

Ben kullanıyorum, bildiğim kadarıyla @Shenzhenn hocam da kullanıyor. Asıl siz bilip bilmeden yorum yapmayın :D.

Bu sadece onlardan biri lütfen araştırıp yorum yapın.🙂
Araştırmak ile ne alakası var. Kendim kullanıyorum diyorum.
Çok uzun süredir kullanıyorum. Yazılımdan memnun olmanız ile iyi olması arasında çok fark var.
Hem memnunum hem sıkıntı yaşayamadım.

Araştırmak ile ne alakası var. Kendim kullanıyorum diyorum.

Hem memnunum hem sıkıntı yaşayamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu video bile gösteriyor. MIUI daha arka planda bellek tutamayan bir yazılım.
Evet yaptım.

Sen kullanıp sıkıntı yaşadın mı peki?
Her ara yüze döndüğümde restart atması, şifre girerken kasması vs.

Bende yaptım.
PUBG de MIUI 11 de en yüksek grafiklerde 55-60 alıyordum. Çok stabil ve sıkıntısızdı.

Daha az önce, Realme 7 Pro'ya sahip arkadaşım ile PUBG'ye girdik. Tabi ben her zaman ki gibi MIUI 12 yüzünden ortalama 35 FPS alıyorum.
Arkadaşım ise ekranı 90Hz olsa 90 FPS alacakmış gibi stabil ve sabit bir şekilde oynadı.

MIUI 12 sizde acaba ne kadar RAM tüketiyor?
Her gün en az bir tane hatasını buluyorum ben MIUI 12'nin, şarjı sömürmesini zaten herkes biliyor.

Geri
Yukarı