3000 TL telefon önerisi

Oyun oynuyorsanız Realme 7 öneririm.
Pek oyun oynamıyorsanız, sadece günlük kullanım için lazım ise Super AMOLED ekran ve daha iyi bataryadan dolayı M31s öneririm.
Google servislerinin olmaması sorun değil ise P40 Lite de düşünebilirsiniz.

P30 Lite düşünebilirsiniz çok hoş bir telefondur ve GM20 Pro çok performanslı 6 GB RAM 128 GB depolaması mevcut ve kamerası çok iyi ikisinede bakabilirsiniz.

P40 Lite bulunabiliyor siz gelmiş P30 Lite önermişsiniz.
Gm 20 Pro konusunu açmıyorum bile. Bilmiyorsanız insanların kafasını karıştırmayın!
3000 lira civarında telefon önerisi lazım, daha aşağısında ve daha üstünde olacak önerilere de açığım.

Hocam telefonu kaç yıl kullanacaksınız?
Ne ağırlıklı kullanacaksınız?
Beklediğiniz özellikler neler?

Ne kadar çok detay verirseniz o kadar sağlıklı öneriler yapabiliriz.

Realme 7 tavsiye ederim, 90 Hz ekranı, MediaTek G95 işlemcisi, yazılımı, 30W hızlı şarjı ve Sony IMX682 kamera sensörü ile memnun edecektir.

Sırf AMOLED ekran var diye Samsung Galaxy M31S bana saçma geliyor, onun yerine Realme 8 bekleyebilirsiniz. İşlemci sadece oyun performansından ibaret değildir.

P40 Lite bulunabiliyor siz gelmiş P30 Lite önermişsiniz.
Gm 20 Pro konusunu açmıyorum bile. Bilmiyorsanız insanların kafasını karıştırmayın!

Hocam telefonu kaç yıl kullanacaksınız?
Ne ağırlıklı kullanacaksınız?
Beklediğiniz özellikler neler?

Ne kadar çok detay verirseniz o kadar sağlıklı öneriler yapabiliriz.

Güzel Arkadaşım benim, Öncelikle benim yazdığım mesaja karışma hakkınız yok Ve GM 20 Pro'nun neyi var neyini sevmediniz? Ve ayrıca P30 Lite ile P40 Lite arasında farklar var illa P40 Lite olunca daha iyi olacak anlamına gelmez bunu bilmenizi ve yazdığınız kelimelere dikkat etmenizi tavsiye ederim!

@bec0 hocam sanırım forumda ilk kez mesaj yazıyorsunuz 🤣

Öncelikle benim yazdığım mesaja karışma hakkınız yok.

Bu mesajınızdan anladım :D

Gm 20 Pro'nun neyi var neyini sevmediniz?

Servisi ve helio P70 kullanması onu kısa ömürlü yapıyor :)
Arkadaşın bütçesi 3000 TL yani size açık açık söylüyorum. Saçmalamayın!

Ayrıca P30 Lite ile P40 Lite arasında farklar var illa P40 Lite olunca daha iyi olacak anlamına gelmez.

Hocam teknik bilginiz 0 sanırım :D
biri kirin 710 kullanıyor diğeri 810 yani bu bile yeterli.

Hocam teknik bilgi vererek konuşun. sadece RAM'e bakarak mı telefon öneriyorsunuz.
Eğer ki bir sonraki yazınızda yene bu şekilde bir şey yazarsanız size cevap verme girişiminde bile bulunmam.
Hocam teknik bilgi vererek konuşun.

Yeni konular

Geri
Yukarı