3000 TL telefon önerisi

Ya arkadaşımla denk gelip Samsung Galaxy A51'e denk geldim kendisi de gayet memnun 1 yıldır kullanıyor. Kafam ona yattı kamera olarak sanki Samsung Galaxy A51 daha iyi gibi yanlışım varsa düzeltin.

Ya arkadaşımla denk gelip Samsung Galaxy A51'e denk geldim kendisi de gayet memnun 1 yıldır kullanıyor. Kafam ona yattı kamera olarak sanki Samsung Galaxy A51 daha iyi gibi yanlışım varsa düzeltin.

Hocam sorun cihazın eski ve donanım olarak daha geride olması.

Önerdiğimiz Realme 7, Note 10s gibi modeller donanım olarak daha güçlü.
Ben Config'siz 60 alıyorum yalan söylemeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefon 40FPS.

Ayrıca her şey PUBG değil.

Merhaba,
Başlıkta da dediğim gibi 3000TL telefon alacağım yaklaşık 4.5 yıldır iPhone 6 kullanıyordum önce çok ısınma yapmaya başladı YouTube'da bile, sonra SIM okumamaya başladı tamir ettireyim dedim 700 lira dedi tamirci o zaman öyle bir bütçem yoktu sonra abimin daha yeni çıkar çıkmaz aldığı iPhone 6'ya geçtim 16 GB hafızası var. Onu kullanıyorum şimdi de. Bir yarım yıl falan geçti ama hem alan yetmiyor hem de bataryası öğlene kadar bitiyor dedim bataryasını değiştirmek için harcayacağım parayı biriktirmeye başlayayım yeni telefon alayım. Yeni alacağım telefondan en büyük beklentim kamerası, arkadaşlarla toplandığımızda fotoğraf çekiyorum eve geçip bakıyorum sulu boya gibi saçma bir şey çıkıyor. İkinci beklentim bataryası tek istediğim geceye kadar dayanması zaten 7/24 telefon kullanan ve mobilde çok oyun oynayan biri değilim. Üçüncü beklentim küçük kaçamaklar günde en fazla üç el "Wild Rift" oynarım onda da kasmasın. Bir de 64 GB olsun galiba bu beklentilerimle 3000TL'eye bulamayacağım ama yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Eğer yurt dışı alabilme şansın varsa doğubanktan sıfır Xiaomi Note 9 Pro alırsın.

Geri
Yukarı