3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3250
Samsung kasar akıcı ve hızlı kullanım için önermiyorum.
(6 yıldır samsung kullanıyorum ve geçen yıl apple geçtim vallahi rahatladım)

M31s öneririm. Samsung kasar diyenlere de aldırış etmeyin. Apple fanlarını dikkate almayın.

Açıkçası ben 6 yıldır Samsung kullandım ve en son a 30 kullanmıştım Apple kullanınca anlıyor insan farkı. Bilmeden konuşmayın iPhone kullanın deneyimleyin sonra gelin yorum yapın.

Xiaomi Redmi 9 4/64 GB Akıllı Telefon Gri : Amazon.com.tr
Arkadaşımda kullanıyor kamerası iyi çekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben 6 yıldır Samsung kullandım ve en son a 30 kullanmıştım Apple kullanınca anlıyor insan farkı. Bilmeden konuşmayın iPhone kullanın deneyimleyin sonra gelin yorum yapın.

Xiaomi Redmi 9 4/64 GB Akıllı Telefon Gri : Amazon.com.tr
Arkadaşımda kullanıyor kamerası iyi çekiyor.
Hocam Samsung ve iPhone kullanmış birisi olarak söyleyeyim, Samsung daha iyi. Fanboyluk yapmıyorum fakat Android olması bile yetiyor denilebilir, ki zaten ucuz fiyatıyla ön plana çıkıyor, Apple gibi fahiş fiyatlara satışını yapmıyorlar. Bu bağlamda benim tercihim Samsung olurdu. İşin fanboyluk kısmı şurada devreye girer, mesela bir iPhone 13 Pro Max ile Samsung Galaxy S21 Ultra karşılaştırmasının sonucunu fanboyluk belirler benim fikrim olarak, ama ucuz fiyat dediğimiz zaman kesinlikle Samsung diyebilirim.
Kamera için çok mükemmel bir şey beklemiyorum ancak ön planda kamera olabilir demek istedim.
Hocam bütçenize göre bence Samsung Galaxy M32 alınabilir bu durumda.

Geri
Yukarı