3000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
3000 TL

282649

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Ben yaza doğru kendime 3000 TL'lik bir telefon alacağım. Fakat hangi telefon daha iyidir bilmiyorum. Benim için önemli olan, oyun performansı ve batarya ömrü. Bu kategorilere dikkat edersek hangi telefon daha uygun olur?

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben yaza doğru kendime 3000 TL'lik bir telefon alacağım. Fakat hangi telefon daha iyidir bilmiyorum. Benim için önemli olan, oyun performansı ve batarya ömrü. Bu kategorilere dikkat edersek hangi telefon daha uygun olur?

Hocam 3500'e tam istediğiniz gibi bir cihaz olan Realme 7 Pro var
Eğer o olmazsa POCO X3 NFC önerebilirim yazılım sıkıntılarını kafanıza takmazsanız
Eğer ki takarsanız Realme 7 öneririm.

Ama POCO X3 NFC'de 120 Hz ekran tazeleme hızı da var.
Daha iyi olduğundan dolayı.

Xiaomi Poco X3 ile karşılaştırma:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Batarya karşılaştırması:

Eki Görüntüle 911077

Şarj olma farkı:

Eki Görüntüle 911079

AnTuTu puanı:

Eki Görüntüle 911080

Realme 7'yi Hepsiburada üzerinden alırsanız yanında ücretsiz olarak Realme Band gönderiyorlar ve Xiaomi Poco X3'ten daha ucuz bir cihaz, 64 GB hafıza sorun olacaksa hafıza kartı alınabilir.
Poco X3'ün tek artısı stereo hoparlör ve 120 Hz ekran ama siz aldığınız zaman uzun süre kullanacaksınız, iyi bir yazılıma sahip cihaz tercih etmenizi öneririm.

POCO X3'ün tek artısı stereo hoparlör ve 120 Hz ekran ama siz aldığınız zaman uzun süre kullanacaksınız, iyi bir yazılıma sahip cihaz tercih etmenizi öneririm.

Videoyu izleyince ortada kaldım. Gerçekten Realme 7 daha mı iyi?
Ben 3000 altı olarak kullanıyorum Xiaomi resmi Note 8 kullanmaktayim.

Yalnız o telefon çok ısınıyor diyorlar. Ondan onu pek tercih etmemiştim. Sizde de var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı