3000 TL telefon tavsiyesi

Şimdiden teşekkürler.

Hocam bu konuya göre isteklerinizi belirtir misiniz?

Şarjı bayağı gidiyo, yani ben 1 günü ağır kullanımda (12-13 saat) çok rahat çıkarıyorum. Isınma problemi neredeyse hiç yok. Kötü özelliği bence kamerası. Az ışıklı bir ortamda kötü çekiyo. Ve bikaç yazılımsal kısıtlaması var kamera tarafında. Onun dışında, telefon gayet hızlı bir sorununu göremedim. 2 gün sonra 1 ay olucak telefonu alalı. Ayrıca ekranı çok iyi.
Ama bence biraz daha biriktirebiliyosanız paranızı, kesinlikle A52 öneriyorum.

Şarjı bayağı gidiyo, yani ben 1 günü ağır kullanımda (12-13 saat) çok rahat çıkarıyorum. Isınma problemi neredeyse hiç yok. Kötü özelliği bence kamerası. Az ışıklı bir ortamda kötü çekiyo. Ve bikaç yazılımsal kısıtlaması var kamera tarafında. Onun dışında, telefon gayet hızlı bir sorununu göremedim. 2 gün sonra 1 ay olucak telefonu alalı. Ayrıca ekranı çok iyi.
Ama bence biraz daha biriktirebiliyosanız paranızı, kesinlikle A52 öneriyorum.
Bu arada bi sorun daha var. Telefonun görünüşü çok güzel ama arkadaki kamera lensleri dışarıda olduğu için çizilmeye aşırı müsait, o yüzden kılıfla kullanmak gerek.
Alacaksanız mavi rengi öneriyorum.
İsterseniz telefonun ısınma sorunu var mı diye bakabilirim, ben akiam şarjda bırakıp sabah alıyorum. O yüzden pek bilgim yok ama günlük kullanımda ısınmıyo.
PUBG indirip oynadım hiç takılma donma yok.

Bu arada bir sorun daha var. Telefonun görünüşü çok güzel ama arkadaki kamera lensleri dışarıda olduğu için çizilmeye aşırı müsait, o yüzden kılıfla kullanmak gerek.
Alacaksanız mavi rengi öneriyorum.
İsterseniz telefonun ısınma sorunu var mı diye bakabilirim, ben akiam şarjda bırakıp sabah alıyorum. O yüzden pek bilgim yok ama günlük kullanımda ısınmıyor.
PUBG indirip oynadım hiç takılma donma yok.

Bu benim ilk telefonum olacak sizce bana yeter mi bana yeter gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı