3000 TL telefon tavsiyesi

Instagram oyun ara sıra oynayacağım telefon bakıyorum önerilerinizi bekliyorum.

iPhone 6s-iPhone 7-fiyatı çok azıcık daha aşarsanız veya çok zorlarsanız iPhone 8 de alabilirsiniz
@mertcan6789 disslike atmandaki sebep nedir? 3000 TL'ye Android telefonlardan bin kat daha iyi telefonlar söyledim sana, sana söylediğim bütün iPhone modelleride seni en az 3-4 sene hiç kasmadan götürebilecek modeller

Son düzenleme:
iPhone 6s-iPhone 7-fiyatı çok azıcık daha aşarsanız veya çok zorlarsanız iPhone 8 de alabilirsiniz.
@mertcan6789 disslike atmandaki sebep nedir? 3000 TL'ye Android telefonlardan bin kat daha iyi telefonlar söyledim sana, sana söylediğim bütün iPhone modelleride seni en az 3-4 sene hiç kasmadan götürebilecek modeller.

Destekleri bitti diye biliyorum iPhone 8 de yakında biter.

Destekleri bitti diye biliyorum iPhone 8 de yakında biter.

iPhone 8'in desteği büyük ihtimalle 2023 de falan bitecek yani desteğinin bitmesine daha biraz var diyebiliriz, iPhone 7 de hala destek alıyor ama iOS 16 son olacak büyük ihtimalle, büyük ihtimalle diyorum çünkü applın ne yapıcağı belli olmaz iPhone 7'ye iOS 17 bile getirebilirler mesela iPhone6'nın desteğini iOS 12 de kestiler ama iPhone 6S in desteği hala devam ediyor telefon iOS 15'i bile aldı aralarında 3 sürüm fark var, ve de desteklerinin kesilmesi çok da önemli değil aslında çünkü sana söylediğim bütün telefonalr hala bayağı hızlı ve işini görebilecek telefonlar ama kullanacak sensin ona bir şey diyemem

Geri
Yukarı