3000 TL`ye kadar erkek kol saati önerisi

Akıllı saat tercih edebilirsin bu kadar bütçen varsa. Huawei'nin pil ömrü 2 haftaya kadar dayanıyor ve gayet kullanışlı.

Bu çok güzel duruyor, markayı da duymuştum daha önceden.

Ben bunu önermiyorum çünkü giyim markalarının saatleri bunlar. Bunlar genelde ürünlerini Çin'de ürettirirler 20 30 dolara ve markaları yüzünden fiyatlarını şişirirler. Tommy hilfiger, armani, gucci, prada ve hugo boss un saatlerinden uzak durmanızı öneririm.

Ben bunu önermiyorum çünkü giyim markalarının saatleri bunlar. Bunlar genelde ürünlerini Çin'de ürettirirler 20 30 dolara ve markaları yüzünden fiyatlarını şişirirler.
Oh tamam o zaman. Saatlerden çok anlamıyorum kusura bakmayın sadece güzelliği için tavsiye ettim. Casio da güzel marka.

Bir arkadaşım mağdur oldu oradan biliyorum hocam bende pek bilgili sayılmam.
O saate 3000TL verecekseniz 50 sene gitmesini beklersiniz. Ama bu olaydan sonra o saati bende önermem.
Ben bunu önermiyorum çünkü giyim markalarının saatleri bunlar. Bunlar genelde ürünlerini Çin'de ürettirirler 20 30 dolara ve markaları yüzünden fiyatlarını şişirirler. Tommy hilfiger, armani, gucci, prada ve hugo boss un saatlerinden uzak durmanızı öneririm.
Gucci markasından ben çok nefret ediyorum. Basit dizaynlı kıyafetlere deli gibi para istiyorlar.

Geri
Yukarı