3000 TL'ye ekran kartı bulunur mu?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar, biliyorsunuz ki piyasada ekran kartı yok. Elimdeki kartı satacağım ve 1660 Super almayı düşünüyorum. Stoktan dolayı kartlar çok pahalı. Stok geldiği zaman sizce tekrar 3000 lira bandında 1660 Super seviyesinde kart bulunur mu, tahmini ne zaman stoklar yenilenir?

Bu zamanda kart satmak mantıklı mı? Onu da bilmiyorum ama piyasa yüksekken iyi bir fiyattan elimden çıkartmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu Bitcoin furyası azalsın bence öyle bir düşün. Kendi fiyatlarında satılsa ekran kartları RX5600XT alınırdı ama malum :(

Şu Bitcoin furyası azalsın bence öyle bir düşün. Kendi fiyatlarında satılsa ekran kartları RX5600XT alınırdı ama malum :(
Hocam elimde NVIDIA G100 adlı eski bir kart var, günlük işlerimi görür 1-2 ay kadar bekleyebilirim. Elimdeki Rx590 kartı iyi bir fiyattan 2.el elden satacağım. Sizce hata mı ediyorum satmakla?
2950₺

2950 lira RX590 için fazla gibi geldi. Şu anki internetteki fiyatlara bakma sen. Onlar balon fiyatlar. 2950 liraya alıcı bulduysan koş hemen sat :D

2950 lira RX590 için fazla gibi geldi. Şu anki internetteki fiyatlara bakma sen. Onlar balon fiyatlar. 2950 liraya alıcı bulduysan koş hemen sat :D
Hocam alıcı hazır Bitcoin için kullanacak kendisi, cuma gününe elden teslim için anlaştık. Caymazsa cuma vereceğim ama kartsız kalmam herhalde stoklar gelince 3000e 1660 bulsam yine mantıklı.
AMD oyun için beni çok tatmin etmiyor.

Hocam alıcı hazır Bitcoin için kullanacak kendisi, cuma gününe elden teslim için anlaştık. Caymazsa cuma vereceğim ama kartsız kalmam herhalde stoklar gelince 3000e 1660 bulsam yine mantıklı.

Kanka bende de RX580 var onu da okutsana :D Şaka bi yana bayaği iyi fiyat. Adam ayıkmadan sat bence :) 1660 değil de dedigim gibi RX5600XT alırsan mükemmel kâra geçersin.

Kanka bende de RX580 var onu da okutsana :D Şaka bi yana bayaği iyi fiyat. Adam ayıkmadan sat bence :) 1660 değil de dedigim gibi RX5600XT alırsan mükemmel kâra geçersin.
Hocam Telegram'da Mining için alım-satım grupları var. Dilerseniz fiyat için bilgi alın 2500₺ üstüne çok satış oluyor RX 580 için.

Geri
Yukarı