3000 TL'ye kadar 144 Hz 1ms oyun monitörü önerisi

batustubble

Femtopat
Daha fazla  
Online FPS oynayacağım için 144Hz 1ms ve üzeri değerlerde monitör önerir misiniz?

(24 inç ve üzeri olursa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi 540 TL arttırma şansın varsa: https://www.amazon.com.tr/Viewsonic...42652130&sprefix=monitör,aps,126&sr=8-13&th=1

Bütçeyi 299 TL arttırma şansın varsa: MSI OPTIX G272 Gaming Monitör, Flat, 27", FHD, IPS, 144HZ, 1MS, Adaptive Sync : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Arttırma şansın yoksa: Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWMXUF 27'' Oyuncu Monitör, FHD, 144Hz, 1ms, Freesync Premium, D-Sub+HDMI+Dport, Yükseklik Ayarlı VA : Amazon.com.tr: Bilgisayar (İNDİRİMLİ FİYAT, BU FİYATA BULAMAZSIN)

Not:
Monitör işi biraz şans, ölü piksel çıkma ihtimali var. Bu yüzden bütün linkleri Amazon'dan attım. Bir sorun olursa kolaylıkla iade et diye. Başka bir siteden monitör bakmanı önermiyorum. Kardeşime aldığımız MSI marka monitörde ölü piksel çıkmıştı. Başka bir siteden alsaydım muhtemelen sorun yaşayacaktım fakat Amazon'a iade edip yenisini sipariş vermiştim.

Bütçeyi 540 TL arttırma şansın varsa: https://www.amazon.com.tr/Viewsonic-VX2718-2KPC-MHD-Monitörü-Adaptive-Hoparlör/dp/B08DLC9HBG/ref=sr_1_13?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1OOBGZ4LFA2F3&keywords=monitör&qid=1642652130&sprefix=monitör,aps,126&sr=8-13&th=1

Bütçeyi 299 TL arttırma şansın varsa: MSI OPTIX G272 Gaming Monitör, Flat, 27", FHD, IPS, 144HZ, 1MS, Adaptive Sync : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Arttırma şansın yoksa: Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWMXUF 27'' Oyuncu Monitör, FHD, 144Hz, 1ms, Freesync Premium, D-Sub+HDMI+Dport, Yükseklik Ayarlı VA : Amazon.com.tr: Bilgisayar (İNDİRİMLİ FİYAT, BU FİYATA BULAMAZSIN)

Not:
Monitör işi biraz şans, ölü piksel çıkma ihtimali var. Bu yüzden bütün linkleri Amazon'dan attım. Bir sorun olursa kolaylıkla iade et diye. Başka bir siteden monitör bakmanı önermiyorum. Kardeşime aldığımız MSI marka monitörde ölü piksel çıkmıştı. Başka bir siteden alsaydım muhtemelen sorun yaşayacaktım fakat Amazon'a iade edip yenisini sipariş vermiştim.

Bu ViewSonic'ler çok hoşuma gidiyor ya. Bütçeyi arttırabilirsem ya ondan alacağım ya da BenQ model bir şeyler. Teşekkürler.

Geri
Yukarı