3000 TL'ye kadar 144 Hz 1ms oyun monitörü önerisi

Bu ViewSonic'ler çok hoşuma gidiyor ya. Bütçeyi arttırabilirsem ya ondan alacağım ya da BenQ model bir şeyler. Teşekkürler.
Eğer o alacağın laptop ile kullanmayı düşünüyorsan attığım ViewSonic'i alman çok daha mantıklı olur. 2K çünkü. Diğer monitörler 1080P. RTX 3070 ekran kartın olacak, 1080P çerez gelir o ekran kartına.

Eğer o alacağın laptop ile kullanmayı düşünüyorsan attığım ViewSonic'i alman çok daha mantıklı olur. 2K çünkü. Diğer monitörler 1080P. RTX 3070 ekran kartın olacak, 1080P çerez gelir o ekran kartına.
Bütçeyi arttırabilirsem dediğin gibi 2k almak istiyorum. 3070li laptop alıp 1080p oynamak çok cazip değil gibi.

Online FPS için 2K'dan ziyade hertz arttırmayı düşünmen daha mantıklı bence. Bir de curved önermem yüksek elo oynayacaksan. Gönül ister 240Hz olsun ama belirttiğin bütçede mümkün değil gibi. 165 ve 144 arasında fark olmayacağı için ben bu monitörü önerirdim.
2k istememin sebebi o kadar yüksek ekran kartı ve ramle 1080pde oynamayı istememek. bi’ de 2k istememin diğer bi sebebi ben oyun yazılımıyla ilgileniyorum. oyun için görsel çalışmalar falan da yaptığım için çözünürlük benim için çok önemli. 144hz olup canlı renkli bir 2k monitör bulabilsem çok iyi olucak.

2k istememin sebebi o kadar yüksek ekran kartı ve ramle 1080pde oynamayı istememek. bi’ de 2k istememin diğer bi sebebi ben oyun yazılımıyla ilgileniyorum. oyun için görsel çalışmalar falan da yaptığım için çözünürlük benim için çok önemli. 144hz olup canlı renkli bir 2k monitör bulabilsem çok iyi olucak.

Yeni konular

Geri
Yukarı