3000 TL'ye monitör önerisi

Hocam genelde parlaklık, renk falan çok konuşuluyor da ben bu monitör işlerinde çok cahilim size bir sorum olacak. RDR Witcher ve Forza gibi oyunlarda monitörün bana gösterdiği renkler falan beni tatmin eder mi? Bu size son sorum olacak ve bu soru ile monitör benim testimden geçebilir.
Daha önce saçma renk ayarlı monitöre alışmadıysanız tatmin eder. TUF serisinden değil ne de olsa :D.

Daha önce saçma renk ayarlı monitöre alışmadıysanız tatmin eder. TUF serisinden değil ne de olsa :D.
Hocam bu zamana kadar 3 monitör kullandım. Biri 2010 yılında alınmış VGA'lı Philips bir moniyör. Diğeri de 2017 yılında alınmış LG bir monitör. Eğer modellerini bulursam yazarım. Şuana kadar alacağım en üst monitör olacak. Kullandığım monitörler rezalet.

Hocam bu sizin önerdiğiniz monitör mü yoksa farklı mı? Bilgiler yanlış yazılmış olabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam bu zamana kadar 3 monitör kullandım. Biri 2010 yılında alınmış VGA'lı Philips bir moniyör. Diğeri de 2017 yılında alınmış LG bir monitör. Eğer modellerini bulursam yazarım. Şuana kadar alacağım en üst monitör olacak. Kullandığım monitörler rezalet.

Hocam bu sizin önerdiğiniz monitör mü yoksa farklı mı? Bilgiler yanlış yazılmış olabilir mi?
Ara sıra ben de karıştırıyorum ama değiller.
Konunuda konuşulurken 3000 TL idi o_O.

Ara sıra ben de karıştırıyorum ama değiller.
Konunuda konuşulurken 3000 TL idi o_O.
Dell öneriyoruz diye VS yaptırım uyguladı.

Geri
Yukarı