3000 TL'ye oyun faresi ve klavyesi önerisi

Bütçe
3000
Yani garantide sorun yaşamak istemiyorum. O yüzden DeathAdder V2 alacağım galiba. Klavye içinde HyperX düşünüyorum. HyperX fareler nasıl sizce.
Gloriousda garantiden yana sıkıntı çekmezsiniz hocam rahat olun. HyperX mouselarda Haste çok iyi wireless versiyonu da çıktı ama daha gelmedi ülkemize. Hafifliği switchleri falan bence tam f/p. Dart Wireless kalite olarak çok iyi ama biraz ağır.

Glorious'da garantiden yana sıkıntı çekmezsiniz hocam rahat olun. HyperX mouselarda haste çok iyi Wireless versiyonu da çıktı ama daha gelmedi ülkemize. Hafifliği Switch'leri falan bence tam F/P. Dart Wireless kalite olarak çok iyi ama biraz ağır.

Razer set yapmak için soruyorum. Razer Blackwidow V3 nasıl sizce. Hem onun bilek desteğide var. Yeşil Switch optikmi. SS Apex 5'teki hibrid Switch'e benziyor. Odamı hibrid.

Razer set yapmak için soruyorum. Razer Blackwidow V3 nasıl sizce. Hem onun bilek desteğide var. Yeşil Switch optikmi. SS Apex 5'teki hibrid Switch'e benziyor. Odamı hibrid.
Set yapmak gibi bir düşünceniz varsa HyperX daha mantıklı olur gibi hocam.
Blackwidow v3'ün switchleri clickli sesli switchler optik değiller. Alloy Elite 2'nin switchleri hem sessiz hem daha kaliteli.

Şunları öneririm:

Set yapabileceğinz en iyi marka sağladığı yazılım desteğinde çoğu markadan önde olduğu için Razer'dir.

Şunları öneririm:

Set yapabileceğinz en iyi marka sağladığı yazılım desteğinde çoğu markadan önde olduğu için Razer'dir.

Mini klavye sevmiyorum. Black Widow V3 nasıl. Switch'leri optikmi.

Geri
Yukarı