3000 TL'ye telefon önerisi

Hocam POCO X3 bence kötü bir tercih olur Xiaomi'ler yani şimdi açıklardım ama ben destan yazmaya yoruldum. :D 2500-3000 TL Arası Telefon Önerisi hocam burada ilk yazdığımı okuyabilirsiniz.

Hocam telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız? POCO X3 NFC biraz sıkıntılı çoğu Xiaomi de olduğu gibi.

POCO X3 NFC fiyatının en iyi cihazıdır yazılımı olsun kamerası olsun ses kalitesi olsun kullanıpta memnun kalmayan biri görmedim ben daha 120 Hz HDR ekranı zaten bu fiyata başka cihazda yok.

Telefonlar ile pek bir bilgim yok kusura bakmayın cahilim bu konularda :D o kadar mı kötü ya bu Xiaomi'ler?

Hayır hocam aksine donanımsal açıdan bakacak olursak her ürettikleri telefon o fiyata bulabileceğiniz en iyi telefonlar oluyor. Ama neredeyse cihazların %70inin kronik sorunları oluyor. Yazılım desen Allah'a emanet servisi çok sıkıntılı ve genellikle kameraları birazcık renkleri abartıyor.
Kendim kullanıyorum hocam yakınımda da çok kullanan var bana da bir yakınım önermişti :(.
Uzun yıllar gitmesini istiyorsanız herkes bunu kabul edecektir çok riskli ve kötü bir tercih olur.
Ve evet @Samotne Ciasteczka hocamın dediği gibi ROM atmak bu sorunlardan en büyüğünü ortadan kaldırıyor ama yene çok sıkıntı çıkarıyor. Yani riskli hocam sıkıntı çıkma ihtimali çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı