3000 TL'ye yenilenmiş telefon önerisi

Bütçe
3000 TL

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
1-2 yıl idare etmek için telefon arıyorum. 2. el almak istemiyorum en azından temiz telefon kullanmak istiyorum. O yüzden yenilenmiş telefon almaya karar verdim. iPhone 6S 32 GB ve 64 GB arasında kaldım. 32 GB olan 2250 lira, 64 GB olan 2650 lira. Çok oyun oynayan biri değilim ama telefonlar son güncelleme almış şekilde geleceği için 32 GB'ın ne kadarı kullanılabilir olacağından emin değilim. Bu fiyat bandına Samsung A10s var ama çok içime sinmedi. Sanki bozulma olasılıkları daha yüksekmiş gibi geldi. Bu fiyat aralığında başka öneriniz varsa yazabilirsiniz. Bir de EasyCep'ten mi almamı önerirsiniz yoksa HB Bilişim'den mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
7 Yıllık bir telefonu yenilenmiş olarak almanızı önermem, birçok parçası yan sanayi ile değişmiş olarak gelir elinize. İkinci el temiz Android modellere bakmanız daha iyi olur.

Eğer imkanınız varsa ikinci el Xiaomi Mi 6 bakabilirsiniz. Ghost screen sorunu olmayan modelleri oldukça iyidir. İkinci el istemediğinizi belirtmişsiniz fakat bazen çok temiz olanlar denk geliyor.

1-2 yıl idare etmek için telefon arıyorum. 2. el almak istemiyorum en azından temiz telefon kullanmak istiyorum. O yüzden yenilenmiş telefon almaya karar verdim. iPhone 6S 32 GB ve 64 GB arasında kaldım. 32 GB olan 2250 lira, 64 GB olan 2650 lira. Çok oyun oynayan biri değilim ama telefonlar son güncelleme almış şekilde geleceği için 32 GB'ın ne kadarı kullanılabilir olacağından emin değilim. Bu fiyat bandına Samsung A10s var ama çok içime sinmedi. Sanki bozulma olasılıkları daha yüksekmiş gibi geldi. Bu fiyat aralığında başka öneriniz varsa yazabilirsiniz. Bir de EasyCep'ten mi almamı önerirsiniz yoksa HB Bilişim'den mi?

Yenilenmiş cihazlar ikinci elden daha beter olacaktır. 3000 TL'ye;
•Redmi Note 8 Pro
•Redmi Note 10
•Mi9T gibi cihazlar bulabilirsin.

Geri
Yukarı