30000-35000 TL Gaming laptop önerisi

Tikky363

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Laptopta AMD önermem uzun kullanımda çok ısınıyor.
Yukarıdaki linkte bulunan işlemcinin aynısı var Rog Strix G15'imde ve gerçekten hiç ısınma problemi yaşamadım. 8 9 saatlik kullanımlarda bile klavyeden gram hissetmedim değerler zaten düşüktü. Soğutma sistemi eğer iyiyse bence yeni nesil AMD'ler bu konuda çok sorunlu değil diye düşünüyorum.

RTX 3080 var bulabildiğim 37K şu an fiyatı.

RTX 3070 de 28K fiyatlarla başlıyor.
Render'ı ekran kartından falan alabiliyorsan bunlar iyi gibi. Dijital oyun tasarımı için ekstra bir özelliği olması gerekiyorsa bilgisayarların bilmiyorum.

Dijital oyun tasarımı için PC bakıyordum en iyi bunu gördüm daha iyisi varsa eğer atabilir misiniz acaba?
Hem ssd önemli 518gb yetmez oyun oynamak, render ve için kod yazmak için iyi bir şeyler arıyorum kısacası.
iyi forumlar
bunu alabilrsiniz

bunu alabilrsiniz
2. el mi anlamadım 2. ele bulaşmak istemem malum mining olayları falan

RTX 3080 var bulabildiğim 37K şu an fiyatı.

RTX 3070 de 28K fiyatlarla başlıyor.
Render'ı ekran kartından falan alabiliyorsan bunlar iyi gibi. Dijital oyun tasarımı için ekstra bir özelliği olması gerekiyorsa bilgisayarların bilmiyorum.
Hocam üstteki iyiymiş sormam gerek alabilir miyim diye ona göre cevap vereceğim.

Dijital oyun tasarımı için PC bakıyordum en iyi bunu gördüm daha iyisi varsa eğer atabilir misiniz acaba?
Hem ssd önemli 518gb yetmez oyun oynamak, render ve için kod yazmak için iyi bir şeyler arıyorum kısacası.
iyi forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı