30000 TL Sistem Önerisi

CPU soğutucu, sığmıyor kasanın üstüne. Anakartla çakışıyorlar.
Tamamdır. Arctic LF 2 biraz kalın muadillerine göre. Bu kasa ile ilgili kaynak bulamadım kalınlık hakkında. Kendi sitesinde de göremedim.
Eğer radyatör ve fanlar ayrılıyorsa öyle yaparım, olur gibi o zaman
Öyle bir dene. Duruma göre bakarız. En kötü durum iade olur. Dert etme. İade edersen şunu alırsın;

Tamamdır. Arctic LF 2 biraz kalın muadillerine göre. Bu kasa ile ilgili kaynak bulamadım kalınlık hakkında. Kendi sitesinde de göremedim.

Öyle bir dene. Duruma göre bakarız. En kötü durum iade olur. Dert etme. İade edersen şunu alırsın;
Macunu sürdüm, kitledim soğutucuyla işlemciyi. İade kabul ederler mi bilmiyorum.

Ederler. Durumu düzgünce izah edersin.
@BerkayZ87, DLS480'e Arctic LF 2 280MM sığmıyor muydu benim mi yanlışım var?
Yarın akşam bi uğraşayım, Okan Beyin söylediği gibi yapabilirsek öyle de olur gibime geliyor

@Okan Demiray yok hocam radyatör ve fanlar ayrılmıyor. Şu an bu sistemle devam edeceksem, kasayı delmekten başka çarem yok gibi duruyor.

Kasa, anakart, soğutucu bunlardan birisini değiştirerek sorunu ortadan kaldırabilir ki soğutucunun iadesinde sorun yaşarım gibi geliyor.

Son düzenleme:
Hocam şu tarz bir boşluk yok mu boruları atlatıp geçirebileceğiniz şekilde?
20220702_092217.jpg

Hocam şu tarz bir boşluk yok mu boruları atlatıp geçirebileceğiniz şekilde?Eki Görüntüle 1438301
Yok hocam, şu an iş yerindeyim. Akşam daha fazla fotoğraf ile çözüm araştırırız. En olmadı bi parçayı iadeye yollayıp şansımızı deneriz.

Oradan geçse bile anakart üzerinde bulunan soğutucu blok yine engelleyecek sıvı soğutma sistemini.
Belki kasanın önündeki fanları yukarı alıp, sıvı soğutmayı ön kısma monte etmeyi deneyebiliriz.

Yok hocam, şu an iş yerindeyim. Akşam daha fazla fotoğraf ile çözüm araştırırız. En olmadı bi parçayı iadeye yollayıp şansımızı deneriz.

Oradan geçse bile anakart üzerinde bulunan soğutucu blok yine engelleyecek sıvı soğutma sistemini.
Belki kasanın önündeki fanları yukarı alıp, sıvı soğutmayı ön kısma monte etmeyi deneyebiliriz.
O da olabilir farklı yollar denemek lazım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı